DETAYLI BİLGİ
FIRSATLAR
tel
Ev almanın en avantajlı yolu...
GÜNCEL KONUT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Onlife Temsilcisi Sizi Arasın
Onlife

Onlife

Hak Yapı
İSTANBUL / PENDİK
Projede Fırsat
Onlife Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Onlife PROJE ÖZELLİKLERİ

Onlife projesi Hak Yapı tarafından İstanbul’un en karlı yatırım bölgelerinden olan Pendik’te yükseliyor. Aydos Velibaba ve Pendik E-5 aksında hayata geçirilen proje, 16 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşa edilecek.

Onlife Projesi Kat Planı

10 bloktan oluşan Onlife projesindeki blokların her biri 10’ar kattan meydana geliyor. Konut ve ticari birim karmasından oluşan projede toplam 430 adet daire ve çeşitli alanlarda hizmet vermek üzere dükkan birimleri bulunuyor. 2+1, 3+1 ve 3+1 teraslı dairelerden oluşan konut seçeneklerine sahip olan Onlife projesindeki dairelerin alanları 85 ile 157 metrekare arasında değişim gösteriyor.

Onlife Projesi Nerede?

Hem şehirde hem de orman kıyısında yaşama olanağı sunan Onlife projesi Şehrin yorucu havasından bir anda Aydosun dingin atmosferine geçmek için bulunmaz bir proje. Merkezi konumu ile göz dolduran proje, Sabiha Gökçen Havaalanına 10 dakika, E5 ve Tem otoyoluna 4 kilometre mesafede yükseliyor. Ring araçlarla Metro istasyonuna sadece 3 dakikalık konumda yer alan Onlife projesi Viaport AVM 5 dakika, prestijli hastane ve okullara ise 3 dakika uzaklıkta.

Onlife Projesi Yakın Çevre

Onlife projesinde konut sahiplerinin evinden uzaklaşmadan sağlık hizmeti alabileceği Mavi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Özel Adatıp Hospital, Yakacık / Cumhuriyet Mahallesi Sağlık Ocağı, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Pendik Özel Yüzyıl Hastanesi, Emsey Hospital, Ersoy Hastanesi, Yakacık Tıp Merkezi, Cihan Tıp Merkezi gibi hastanelere yakın konumda yükseliyor.

Onlife projesi aynı zamanda birçok okula da yakın. Projenin etrafında Nuh Kuşçulu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Velibaba Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Doğa Koleji, Fatma Gözen Eralp İlköğretim Okulu, Özel İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Özel Buğra Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Namık Kemal İlkokulu, Buhara İlköğretim Okulu, Yakacık Balkanlar Koleji, Kaynarca Şevket Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Doğa Koleji, Pendik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Kurtköy Anadolu Lisesi, Abdurrahman Gazi İlköğretim Okulu bulunuyor.

Onlife projesinin etrafında yer alan AVM’ler ise Hakmar Alışveriş Merkezi, Velibaba Hakmar AVM, Dubai Avm, Nokta AVM, Asya Avm, M1 Kartal Outlet & Real, CarrefourSA, Esme Avm, Metin Avm olarak sıralanıyor.

Onlife Projesi Sosyal Donatılar

Onlife projesinde konut sahiplerinin yaşamına prestij katacak sosyal donatılar arasında, alışveriş merkezleri, basketbol sahası, sosyal tesis, çocuk oyun alanları, çocuk parkı, 7/24 güvenlik, açık otopark, fitness center, spor salonu, kamelya, dinlenme alanları, yeşil alan, yürüyüş, koşu parkuru kapalı otopark, açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu yer alıyor.

Onlife Projesi Teslim Tarihi

Onlife projesinin 2019 yılının Aralık ayında tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor.

Onlife Nerede?

Projenin HABERLERİ

Winlife ve Onlife Projelerinde Kazandıran Kampanya

Fırsat Projeleri

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

Ev Hayalinizi Değil Ödemenizi 1 Yıl Erteleyin!

Ev Hayalinizi Değil Ödemenizi 1 Yıl Erteleyin!

Mavera Villa

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Mavera Villa'da %20 İndirim Fırsatı

Mavera Villa'da %20 İndirim Fırsatı

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...

Sinpaş Marina Ankara

ANKARA / ÇANKAYA

Sinpaş Marina Ankara'da Kanal Ankara ve Eymir Gölü Manzarası

Sinpaş Marina Ankara'da Kanal Ankara ve Eymir Gölü Manzarası

Merkez Ankara

ANKARA / YENİMAHALLE

Ankara'nın Merkezinde Lansmana Özel Fırsatlar!

Ankara'nın Merkezinde Lansmana Özel Fırsatlar!

Quasar İstanbul

İSTANBUL / ŞİŞLİ

Kusursuz Bir İstanbul Yaşamı Quasar İstanbul'da

Kusursuz Bir İstanbul Yaşamı Quasar İstanbul'da