One Block Ümraniye Temsilcisi Sizi Arasın
One Block Ümraniye

One Block Ümraniye

Megasan
İSTANBUL / ÜMRANİYE
Projede Fırsat
One Block Ümraniye Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
One Block Ümraniye kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

One Block Ümraniye PROJE ÖZELLİKLERİ

Müşterilerine yaşam alanı yatırımcılarına ise kazanç projeleri sunmayı misyon edinmiş Megasan güvencesiyle hayata geçirilen One Block Ümraniye projesi ev - ofis konsepti olarak tasarlandı. 1500 metrekare arsa alanı üzerinde 3 katı otopark olmak üzere toplam 17 kat halinde yükselen Oneblock Ümraniye'de toplam 81 adet home-office ve 5 adet ticari alan yer almaktadır. Home-office'ler 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. 

One Block Ümraniye projesinde 1+1'ler brüt 49-96 net 29-57 metrekare, 2+1'ler brüt 82-131 net 49-79 metrekare, 3+1'ler brüt 112-128    net 67-78 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. One Block Ümraniye her detayıyla A sınıfı bir ofis olma özelliği taşımaktadır.

Eğitim, devlet, sağlık olmak üzere birçok çevresel donatıya sahip bir konumda yer alan One Block Ümraniye, Ikea, Buyaka ve Meydan AVM'lerin yanı sıra ana ulaşım arterleri ve metro hattının da yanı başında yükseliyor.

One Block Ümraniye projesinin sunduğu sosyal donatılar arasında fitness merkezi, restoran/kafe, parti/toplantı odası, pastane, kuaför/berber, kapalı ve açık otopark yer almaktadır.

Geliştirme aşamasındaki projenin Ağustos 2018'de teslim edilmesi planlanıyor.

One Block Ümraniye Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

İşe Hayat Veren Proje; One Block Ümraniye