Bize ulaşın 0 216 256 63 01
One Block Ümraniye

One Block Ümraniye

Megasan
İSTANBUL / ÜMRANİYE
Projede Fırsat
Bize ulaşın 0 216 256 63 01
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

One Block Ümraniye PROJE ÖZELLİKLERİ

One Block Ümraniye projesi Megasan İnşaat güvencesiyle, İstanbul’un yatırım ve oturum için en çok tercih edilen gözde bölgelerinden Ümraniye ilçesi sınırlarında hayata geçiriliyor.

One Block Ümraniye Projesi Mimari Özellikleri

Toplam 81 adet birimden meydana gelen One Block Ümraniye projesi home office konsepti ile tasarlanmış durumda. Projede yer alan konutlar 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon tipinde tasarlanıyor ve istendiğinde ev, istendiğinde ofis olarak kullanıma olanak tanıyor. Arsa alanı bin 500 metrekare olan One Block Ümraniye projesi 3 katı otopark olmak üzere 13 kat halinde yükseliyor. Projede dairelerin yanı sıra konut sahiplerinin alışveriş yapabilmeleri için 5 adet ticari birim bulunuyor. 

One Block Ümraniye projesinde yer alan 1+1'ler brüt 49-96 net 29-57 metrekare, 2+1'ler brüt 82-131 net 49-79 metrekare, 3+1'ler brüt 112-128 net 67-78 metrekare arasında farklılaşan alan büyüklüklerinde tasarlanıyor. 15 farklı ünite tipinin yer aldığı projede normal ve teraslı seçenekler bulunuyor. A sınıf bir proje özelliği taşıyan One Block Ümraniye, sakinlerin ihtiyaç duyacakları tüm teknik detaylara sahip. 

One Block Ümraniye Projesi Nerede? 

One Block Ümraniye projesi eğitim kurumları, devlet kurumları, sağlık kurumları olmak üzere birçok kurumun yer aldığı merkezi lokasyonda yükseliyor. Proje Buyaka, Meydan AVM, ve IKEA’nın olduğu arter üzerinde ve metro hattının da yanı başında hayata geçiriliyor. 

One Block Ümraniye Projesi Sosyal Donatılar

One Block projesi sahip olduğu sosyal olanaklar bakımından da daire sahiplerine konforlu bir yaşam sunuyor. One Block Ümraniye projesinde fitness merkezi, restoran/kafe, parti/toplantı odası, kapalı ve açık otopark pastane ve kuaför/berber gibi sosyal donatı alanları mevcut.

One Block Ümraniye Projesi Ne Zaman Teslim? 

One Block Ümraniye projesinin Ağustos 2018'de tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor.

One Block Ümraniye Projesine Yakın Hastaneler

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Erdem Hastanesi Çamlıca, Hisar Intercontinental Hospital, Özel Atlas Hastanesi, Özel Sur Hastanesi, Özel Ümran Tıp Merkezi, Medicana, Aktif FizikTedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi, Saraçoğlu Tıp Merkezi, Erdem Hastanesi, Çamlık Aile Sağlık Merkezi, Erdem Hastanesi, Ümraniye Devlet Hastanesi, Özel Afiyet Hastanesi

One Block Ümraniye Projesine Yakın Okullar

Eyüboğlu Eğitim Kurumları, Ümraniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Yediiklim Akademi Ümraniye, Mehmet Akif İlköğretim Okulu, Fatih İlkokulu, İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel İlkokul/Ortaokulu, Anabilim Eğitim Kurumları Ataşehir Kampüsü, Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 23 Nisan Kaptanoğlu İlkokulu, Asiye Ağaoğlu Anadolu Lisesi, Ümraniye Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ataşehir Emlak Konut Ortaokulu, Mektebim Koleji Ümraniye Kampüsü,

One Block Ümraniye Projesine Yakın Alışveriş Merkezleri

Buyaka, Akyaka AVM, Buyaka Avm, Ataşehir Paladıum, Canpark, Akyaka Park Real Meydan, Muratoğlu AVM, Meydan İstanbul

One Block Ümraniye Nerede?

Projenin HABERLERİ

İşe Hayat Veren Proje; One Block Ümraniye

One Block Ümraniye Projesi Fiyat Listesi ve Teslim Tarihi