Nurol Park Temsilcisi Sizi Arasın
Nurol Park

Nurol Park

Nurol GYO
İSTANBUL / BAĞCILAR
Projede Fırsat
Nurol Park Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Nurol Park kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Nurol Park PROJE ÖZELLİKLERİ


Nurol GYO’nun girişimi ile hayata geçirilen Nurol Park projesi, Güneşli’de Basın Expres bölgesinde yükseliyor. Proje konut, ofis ve ticari birimlerden meydana gelen karma bir yapıya sahip olacak şekilde tasarlandı. İçerisinde 154 adet rezidans biriminin bulunduğu projede 84 adet loft daire, 880 adet de tower dairesi yer alıyor. 


Ferah bir yaşam alanının sunulduğu Nurol Park projesinde proje alanının yüzde 78’ine karşılık gelen 43 bin 200 metrekarelik bir alan peyzaja ayrılmış durumda. Kentsel dönüşüm çalışması ile inşa edilen Nurol Park projesi lokasyonu ile de dikkat çekiyor. Proje, Yeni Maslak hattı olarak bilinen Basın Ekspres’te, E-5 ve TEM yollarına yakın konumda yükseliyor. 


Hem 3. Havalimanı hem de Atatürk Havalimanı'na yakın konumda inşa edilen Nurol Park, 5 kongre merkezi ve İstanbul Tıp Fakültesi’nin taşınacağı merkez bir bölgede olması, Aydın, Arel, Kemerburgaz, Kültür Üniversiteleri, Medipol Hastanesi ve CNR Fuar Merkezi’ne olan komşu konumu ile yüksek prim vaat ediyor. 

Nurol Park Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Basın Ekspres Yolu'nun Yıldızı Parlıyor

Konut kampanyaları tam gaz devam ediyor

Merkezi Yerde Merkezi Yaşam; Nurol Park

Sevgililer Günü Kampanyası Yapan Konut Projeleri