Novi Bazaar Gaziosmanpaşa Temsilcisi Sizi Arasın
Novi Bazaar Gaziosmanpaşa

Novi Bazaar Gaziosmanpaşa

Novi Yapı
İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA
Projede Fırsat
Novi Bazaar Gaziosmanpaşa Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Novi Bazaar Gaziosmanpaşa PROJE ÖZELLİKLERİ

Novi Bazaar Gaziosmanpaşa projesi, İstanbul'un değer kazanan bölgesi Gaziosmanpaşa'da Novi Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 

18 bin metrekarelik inşaat alanına sahip proje, karma yaşam alanı olarak tasarlanıyor. 195 adet home ofis fonksiyonlu daire, 7 katlı ofis bloğu ve 22 adet mağaza kapasiteli alışveriş merkezi olarak inşa edilen projede büyüklükleri 35 ila 101 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1, 2+1 ve loft çatı dubleks daire seçenekleri bulunuyor. 

Modern ve estetik görüntüsü ile farkını ortaya koyan projede fitness salonu, sauna, buhar odası, Türk ve Fin hamamı olanaklarının sunulduğu Spa Merkezi Novi Bazaar,  konforun ve huzurun yeni adresi oluyor. 

Projenin diğer sosyal ayrıcalıkları arasında 4 adet barbekü alanı, çocuk oyun alanları kamelyalar, çevre düzenlemesi ve otopark da yer alıyor. Hem ticari, hem oturum amaçlı değerlendirebileceğiniz Novi Bazaar projesi, her yönüyle kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Projenin HABERLERİ

Novi Bazaar'da Kazançlı Yatırım Fırsatı!

Gaziosmanpaşa Emlak Endeksi Konut ve Bölge Analizi