DETAYLI BİLGİ
FIRSATLAR
tel
Ev almanın en avantajlı yolu...
GÜNCEL KONUT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Nest Dragos Temsilcisi Sizi Arasın
Nest Dragos

Nest Dragos

BGS Nest Yaşam
İSTANBUL / MALTEPE
Projede Fırsat
Nest Dragos Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Nest Dragos PROJE ÖZELLİKLERİ

Nest Dragos projesi, İstanbul'un en gözde ilçelerinden Maltepe'de BGS Nest Yaşam'ın imzasıyla hayata geçirildi. Projedeki daireler akıllı ev sistemleri ve teknik alt yapısıyla hayatınızı kolaylaştırırken, geniş ve ferah yapılarıyla da konforu vaat ediyor.

Nest Dragos Kat Planı

Toplam 5 bin metrekarelik arsa alanında yükselen Nest Dragos projesi, 2 bloktan oluşacak şekilde inşa edildi. Projede yer alan A blok, 650 metrekare inşaat alanında ve zemin+19 kat, B blok, 450 metrekare inşaat alanında ve zemin+11 katlı olarak tasarlandı. Toplamda 181 daireden oluşan Nest Dragos’ta, geriye kalan 3.900 metrekarelik alan, sosyal tesis ve yeşil alan olarak ayrıldı. Projede yer alan konutlar aynı zamanda home office olarak kullanılmaya da uygun.

 1+1, 2+1, 3+1 ve 3+1 dubleks olmak üzere 19 tip daire seçeneğinin mevcut olduğu Nest Dragos projesinde 1+1 daireler 44 metrekare ile 57 metrekare aralığında, 2+1 daireler 71 metrekare ile 115 metrekare aralığında ve 3+1 daireler 148 metrekare ile 151 metrekare aralığında ve 3+1 dubleks daireler 197 metrekare ile 206 metrekare aralığında değişen alan büyüklüklerine sahip.

Nest Dragos Nerede? 

Maltepe'nin en önemli lokasyonlarından Tugayyolu Caddesi lokasyonunda yükselen Nest Dragos projesi, minibüs yolu, metro ve İETT durakları gibi ulaşım akslarına yürüme mesafesinde yükseliyor. Proje konum olarak, minibüs yoluna 150 metre, İstanbul Şehir Üniversitesi’ne 500 metre, Marmara Bölgesi’nin tüm temyiz mahkemesi olan istinaf mahkemelerine 200 metre, Tem Otoyolu’na 500 metre, Kadıköy-Pendik Metro İstasyonu’na 500 metre, Maltepe Carrefour Park Alışveriş Merkezi’ne 500 metre, hızlı tren ve şehir Raylı sistemlerine 300 metre, Marmaray Metro Hattı’na 300 metre, Maltepe sahilinde İstanbul’un en büyük kent parkına 1 kilometre, Anadolu Adalet Sarayı’na 1 kilometre, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 1 kilometre, Kartal Koşuyolu Yüksek ihtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ ne 1 kilometre, Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne 2,5 kilometre, Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 2,5 kilometre, Maltepe Devlet Hastanesi’ne 2,5 kilometre, Süreyya Paşa Göğüs Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 3 kilometre, Maltepe İdo Deniz Otobüsü İskelesi’ne 2 kilometre, Kartal İdo Deniz Otobüsü’ne 3 kilometre, Pendik hızlı feribota 4 kilometre, Bostancı İskelesi’ne 6 kilometre, Bağdat Caddesi’ne 7 kilometre, Pendik Marina’ya 8 kilometre, Sabiha Gökçen Hava Alanına 25 kilometre mesafede yer alıyor.

Nest Dragos Yakın Çevre

Nest Dragos projesine yakın hastaneler: Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Maltepe Devlet Hastanesi, Süreyya Paşa Göğüs Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Suzan Yazıcı Hastanesi, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi.

Nest Dragos projesine yakın üniversiteler: Maltepe Üniversitesi, Süleyman Şah Üniversitesi, İstanbul Şehir Üniversitesi,  Acıbadem Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Gedik Üniversitesi.

Nest Dragos projesine yakın oteller: Titanic Business Otel, Divan İstanbul Asia, Green Park Bostancı ve Pendik, Marriot, Dedeman Bostancı, Elite Hotel Dragos, Cevahir İstanbul Asia, Tango Arjaan By Rotana İstanbul, Dream Hill Business Deluxe, Marma Otel İstanbul, Anka Business Park, Ataşehir Palace Hotel.

Nest Dragos projesine yakın yat limanları: Pendik Marintürk, Kartal Marina

Nest Dragos projesine yakın tersaneler: Pendik Tersanesi, Tuzla Tersanesi.

Nest Dragos projesine yakın kültür merkezleri: Türkan Saylan Kültür Merkezi, Nazım Hikmet Kültür Merkezi, Bostancı Gösteri Merkezi.

Nest Dragos Sosyal Donatılar

Nest Dragos projesi sosyal imkanlarıyla bölgenin en kapsamlı projeleri arasında yer alıyor. Tüm araçlara yetecek kadar otopark alanı ve 7/24 güvenliğin yer aldığı projenin sosyal ayrıcalıkları arasında kreş, sinema odası, misafir dairesi, sauna, buhar odası, SPA, PS odası, açık yetişkin ve çocuk havuzu, koşu parkuru, fitness center, kafeterya, çocuk oyun alanı, basketbol sahası, voleybol sahası ve elektrikli şarj istasyonu gibi sosyal donatılar bulunuyor. 

Nest Dragos Teslim Tarihi

Tapuların hazır olduğu Nest Dragos projesinde daire teslimleri hemen yapılıyor.

Nest Dragos Nerede?

Projenin HABERLERİ

Nest Dragos’ta Ev Alacaklara Büyük Fırsat!

Fırsat Projeleri

Nirvana Güneşli

İSTANBUL / BAĞCILAR

İstanbul'un Merkezinde Böyle fiyat Yok!

İstanbul'un Merkezinde Böyle fiyat Yok!

Sinpaş Marina Ankara

ANKARA / ÇANKAYA

Sinpaş Marina Ankara'da Kanal Ankara ve Eymir Gölü Manzarası

Sinpaş Marina Ankara'da Kanal Ankara ve Eymir Gölü Manzarası

Mavera Villa

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Mavera Villa'da Projede Fırsat'a Özel Ödeme Seçenekleri

Mavera Villa'da Projede Fırsat'a Özel Ödeme Seçenekleri

Aydos Land

İSTANBUL / PENDİK

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...

Başakkent Gölet

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Bahçeşehir'in Merkezinde 2+1 Fiyatına 4+1 Daire Fırsatı!

Bahçeşehir'in Merkezinde 2+1 Fiyatına 4+1 Daire Fırsatı!