Nef Çekmeköy

Nef Çekmeköy

Timur Gayrimenkul 
İSTANBUL / ÇEKMEKÖY
Nef Çekmeköy
Nef Çekmeköy

Nef Çekmeköy PROJE ÖZELLİKLERİ

Nef Çekmeköy projesi, Timur Gayrimenkul tarafından İstanbul'un büyüyen ve değer kazanan ilçelerinden Çekmeköy'de hayata geçiriliyor. 180 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen proje 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş bin 500 konuttan meydana geliyor.

Çevre dostu ve özel tasarım mimarisi ile yepyeni bir yaşamın kapılarını aralayacak proje ayrıca deprem yönetmeliğine uygun altyapısı güvenli, teknik donatılarıyla konforlu bir hayat vaat ediyor. Özyeğin Üniversitesi'nin yanında yükselecek Nef Çekmeköy projesi az katlı mimarisiyle de bölge coğrafyasına uyum sağlıyor.

FOLDHOME AVANTAJI

Nef Çekmeköy, sakinlerine ayrıca Foldhome konseptiyle bir ayrıcalık sunuyor. Nef projelerinde yer alan Foldhome uygulamasıyla da bir ilke imza atılıyor. Kişisel kullanım alanı sunan Foldhome, bir eve sığmayacak tüm odalar katlanıp istediğiniz zaman evinize ekleniyor. Foldhome yeri geldiğinde misafir odası ya da ailenizle vakit geçirebileceğiniz bir sinema odası ve daha fazlası imkanı sağlıyor. Herkesin aklındaki sosyal tesislerden tamamen farklı ve kişiye özel kullanım alanlarından oluşan Foldhome'un en önemli özelliklerinden biri de "kullan-öde" sistemi olarak dikkat çekiyor. "Kullan-öde" sistemiyle kullanmadığınız bir alan için sizden hiçbir ücret alınmıyor ya da aidatınıza hiçbir ücret eklenmiyor. Kişiye özel tanımlanmış kartlarla kullanabileceğiniz Foldhome ünitelerini arkadaşlarınızla birlikte evinize ait özel bir alan olarak kullanabiliyorsunuz.

GENİŞ SOSYAL AYRICALIKLAR

Ekim 2020'de teslim edilmesi planlanan Nef Çekmeköy projesi, fitness salonu, sauna, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yeşil alanlar, güvenlik, kameralı güvenlik, otopark ve daha fazlasıyla sizleri bekliyor.

Nef Çekmeköy Nerede?

Projenin HABERLERİ

Nef Çekmeköy 21 Ekim'de Satışa Çıkıyor

Nef’ten 2018’de 3 Yeni Proje!

Nef açık artırma satışları başlıyor

3 Adımda Huzur Evinize Geliyor

Nef açık artırma ile 121 ticari ünite sattı! 

Nef 6 Yeni Proje İçin Kolları Sıvadı