Natural Garden Houses Temsilcisi Sizi Arasın
Natural Garden Houses

Natural Garden Houses

İSTANBUL / ÇEKMEKÖY
Projede Fırsat
Natural Garden Houses Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Natural Garden Houses PROJE ÖZELLİKLERİ

Natural Garden Houses konut projesi, Bekiroğlu Yapı tarafından İstanbul'un hızla gelişen lokasyonlarından Çekmeköy'de yükseliyor.  Kent konforunu doğanın huzuru ile buluşturan Natural Garden Houses projesinde, yaşayan yatırımcılar kentin yoran karmaşasından uzak olacak.

Natural Garden Houses Projesi Proje Özellikleri

Projede bulunan konutlar, kullanıcılara kullanım kolaylığı sunmak için 1+1, 2+1 ve 3+1 konseptinde konutlar sunuyor. Natural Garden Houses konut projesinde; 1+1 daireler 70 ila 80 metrekare, 2+1 daireler 120 metrekare ve  3+1 daireler ise 140 metrekare büyüklüğe sahip.

Natural Garden Houses Projesi Kat Plan

Natural Garden Houses projesi, 4 bin 200 metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanıyor. Projede, büyüklükleri 70 ila 140 metrekare arasında değişen konforlu ve ferah evler yer alıyor. Projede konut seçenekleri; 3 blokta yer alan 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanan toplam 120 adet daireden oluşuyor. Projenin mimarisi ve iç mekanlarının  ayrıcalıkları bir yana, sahip 3 bin metrekare büyüklüğe sahip peyzaj alanı sayesinde kullanıcılarına doğanın içinde keyifli bir yaşam sunuyor.

Natural Garden Houses Projesi Teslim Tarih

Natural Garden Houses projesinde yarı olimpik açık yüzme havuzundan kapalı yüzme havuzuna, fitness salonundan çocuk oyun alanlarına, basketbol sahasından tenis kortuna, Türk hamamından saunaya kadar zengin aktivite alanları yer alıyor. Natural Garden Houses konut projesi, 3 blok halinde yükseliyor ve proje yer alan konutların Temmuz 2019'da hak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Natural Garden Houses Projesi Nerede?

Çekmekmeköy bölgesinde ulaşım akslarına, devlet dairelerine ve eğitim kurumlarına yakınlığının yanı sıra orman manzarasıyla beğeni yatırımcılardan büyük toplayan Natural Garden Houses projesi, aynı zamanda deprem yönetmeliğine uygun altyapısıyla da fark yaratıyor. Proje, sahip olduğu doğa manzarasının yanı sıra, konforlu sosyal donatıları ile de oldukça iddialı. İstanbul Çekmeköy Taşdelen mevkiinde, Bekiroğulları Yapı tarafından inşa edilen Natural Garden Houses projesi, bulunduğu konum ve yatırımcısına sağladığı donatılarla fark yaratıyor.

Natural Garden Houses Projesi Yakın Çevre

Natural Garden Houses projesi, lokasyon itibari ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprü'leri ve Sabiha Gökçen Havaalanı bağlantı yollarına 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Projenin çevresinde yer alan AVM, okul ve diğer kurumlar konut sahiplerinin her türlü ihtiyacını kolayca karşılama avantajı   sunuyor.

Natural Garden Houses Projesi Sosyal Donatılar

Teknik donatıları kadar sahip olduğu sosyal ayrıcalıkları sayesinde de dikkat çeken proje; açık/kapalı yüzme havuzları, sauna, fitness merkezi, basketbol sahası, orman manzarası, açık otopark, kapalı otopark, Türk hamamı ve güvenlik olanaklarına da sahip.

Natural Garden Houses Nerede?

Fırsat Projeleri

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Makyol Santral

İSTANBUL / ESENYURT

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Merkez Ankara

ANKARA / YENİMAHALLE

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın

Luxera Meydan

İSTANBUL / BAĞCILAR

Kazanmak İsteyen Meydana Çıksın

Kazanmak İsteyen Meydana Çıksın