Natural Garden Houses Temsilcisi Sizi Arasın
Natural Garden Houses

Natural Garden Houses

İSTANBUL / ÇEKMEKÖY
Projede Fırsat
Natural Garden Houses Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Natural Garden Houses kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Natural Garden Houses PROJE ÖZELLİKLERİ

Natural Garden Houses projesi, Bekiroğlu Yapı tarafından İstanbul'un gelişen bölgesi Çekmeköy'de hayata geçiriliyor. 4 bin 200 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen Natural Garden Houses projesi, büyüklükleri 70 ila 140 metrekare arasında değişen, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilmiş 120 adet konuttan meydana geliyor.

Temmuz 2019'da teslim edilmesi planlanan Natural Garden Houses konut projesi, 3 blok halinde yükseliyor. Ulaşım akslarına, devlet dairelerine ve eğitim kurumlarına yakınlığının yanı sıra orman manzarasıyla beğeni toplayan Natural Garden Houses projesi, deprem yönetmeliğine uygun altyapısıyla da güvenli bir yaşam alanı oluşturuyor. 

Teknik donatılarıyla konforu bir yaşamın kapasını aralayan Natural Garden Houses projesinin sosyal ayrıcalıkları arasında ise açık/kapalı yüzme havuzları, sauna, fitness merkezi, basketbol sahası, orman manzarası, açık otopark, kapalı otopark, Türk hamamı ve güvenlik de bulunuyor.

Natural Garden Houses Nerede?

Fırsat Projeleri