MyWay Dokuz Eylül Temsilcisi Sizi Arasın
MyWay Dokuz Eylül

MyWay Dokuz Eylül

Gözde Grubu
İZMİR / BUCA
MyWay Dokuz Eylül Temsilcisi Sizi Arasın
MyWay Dokuz Eylül kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

MyWay Dokuz Eylül PROJE ÖZELLİKLERİ

MyWay Dokuz Eylül projesi, Gözde Grubu tarafından İzmir'in gözde ilçelerinden Buca'da hayata geçiriliyor. 10 katlı tek bloklu proje, büyüklükleri 50 ila 83 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1 ve 2+1 şeklinde dizayn edilmiş 132 konuttan meydana geliyor. Projede yer alan 1+0 daireler 50 metrekare, 1+1 daireler 63 metrekare, 2+1 daireler ise 83 metrekare büyüklüğe sahip. 

Eylül 2018'de teslim edilmesi planlanan proje, 5 yıldızlı otel konforunda yaşam vaad ediliyor. Genç ve öğrenci konsepti tasarımıyla ön plana çıkan MyWay Doku Eylül projesi, housekeeping, kuru temizleme, teknik servis, araç yıkama gibi donatılarıyla fark yaratırken, deprem yönetmeliğine uygun altyapısıyla da güvenli bir yaşam alanı oluşturuyor. 

Dikkat çeken lokasyonda konumlanan proje, Çeşme - İzmir otobanına ve Şehir Hastanesi'ne 5, Dokuz Eylül Üniversitesi Kampüsü'ne 3, metroya ise sadece 1 dakikalık mesafede yükseliyor. Projenin sosyal ayrıcalıkları arasında ise açık yüzme havuzu, SPA, fitness merkezi, kameralı güvenlik ve kapalı otopark da bulunuyor.

Hem yatırımcılara hem de oturumculara avantaj sağlayan projede 10 sene boyunca kira garantisi mevcut. Projede teslimlerin Eylül 2018’de yapılması planlanıyor. 

MyWay Dokuz Eylül Nerede?

Fırsat Projeleri