Muhteşem Yeni Yıl Konutları

Muhteşem Yeni Yıl Konutları

Ceylan İnşaat
İSTANBUL / KADIKÖY
Muhteşem Yeni Yıl Konutları
Muhteşem Yeni Yıl Konutları

Muhteşem Yeni Yıl Konutları PROJE ÖZELLİKLERİ

Anadolu Yakası’nın yenilenen yüzü Kadıköy Göztepe’nin İstanbul’a en hâkim noktasında 3 bin 339 metrekarelik alan üzerinde toplam 25 kattan oluşan Muhteşem Yeni Yıl Konutları daha önce hiç yaşamadığınız bir İstanbul’u size sunuyor. Yirmi yıldır sektörde olan Ceylan İnşaat, Fikirtepe Kentsel Dönüşümü kapsamındaki en yeni projesini Kadıköy'de hayata geçiriyor.

Muhteşem Yeni Yıl Konutları Kat Planı  

Büyüklükleri brüt 61 ila 136 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilmiş daire seçenekleriyle single yaşam, çekirdek aile ve geniş ailelere hitap eden proje, eşsiz Adalar ve deniz manzarasıyla Kadıköy'de huzuru ve konforu birlikte yaşayacağınız çok özel bir yaşama davet ediyor.

Muhteşem Yeni Yıl Konutları Nerede? 

Butik bir yaşam projesi olarak tasarlanan Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede bulunuyor. Göztepe’nin kentsel dönüşümüne katkı sağlayacak olan proje, çekirdek aileler kadar kalabalık ailelere de hitap ediyor. Projede daireler 14. kattan sonra deniz manzarasına sahip.

Muhteşem Yeni Yıl Konutları Yakın Çevre

Muhteşem Yeni Yıl Konutları birçok sağlık kurumuna yakınlığı ile dikkat çekiyor. Projenin etrafında Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Çağıner Hastanesi, GATA Haydarpaşa Hastanesi, Medical Park, Acıbadem Altunizade Hastanesi, Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Göztepe Hastanesi, Academic Hospital, Florence Nightingale Hastanesi, Lifemed Tıp Merkezi, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Yeldeğirmeni Semt Polikliniği, MedAmerikan Tıp Merkezi, Acıbadem Kadıköy Hastanesi, Haydarpaşa Numune Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası, Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi Merdivenköy Polikliniği gibi hastaneler bulunuyor.

Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinin çevresinde Acıbadem Doğa Koleji, Acıbadem İstek Vakfı Okulları, Irmak Okulları, Saint Joseph Fransız Lisesi, Çevre Koleji, İSTEK Semiha Şakir Okulları, Kadıköy Anadolu Lisesi, Haydarpaşa Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi, Fenerbahçe Anadolu Lisesi, 29 Ekim İlköğretim Okulu, Üsküdar Şeyh Şamil Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi, Zeynep Kamil Anadolu Sağlık Meslek Lisesi gibi eğitim kurumları mevcut.

Muhteşem Yeni Yıl Konutları birçok alışveriş ve eğlence merkezine de komşu konumda. Projenin etrafında Akasya Acıbadem, Emaar Square Mall, Capitol, Optimum Outlet, Tepe Nautilus, Çetinkaya Alışveriş Merkezi, Kadıköy Opera Çarşısı gibi alışveriş ve yaşam merkezleri yer alıyor.

Muhteşem Yeni Yıl Konutları Sosyal Donatılar 

Teknik donatılarıyla hayatınızı kolaylaştıracak projenin sosyal donatıları arasında açık/kapalı yüzme havuzları, çocuk yüzme havuzu, sauna, SPA, Türk hamamı, fitness merkezi, futbol/basketbol/voleybol sahaları, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kamelyanın yanı sıra tüm araçlara yetecek kadar otopark ile güvenlik de yer alıyor.

Muhteşem Yeni Yıl Konutları Teslim Tarihi

Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesindeki dairelerin 2018 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Muhteşem Yeni Yıl Konutları Nerede?

Projenin HABERLERİ

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda Kişiye Özel Ödeme Planı

Kadıköy'ün yeni gözdesi; Muhteşem Yeni Yıl Konutları

İstanbul'da Yatırım Ve Oturum İçin En Karlı 5 Proje

Eston Şehir Mahallem'de indirim başladı

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda Fırsatlar Sürüyor

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda Lansman Fırsatı Sürüyor

Fırsat Projeleri

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Makyol Santral

İSTANBUL / ESENYURT

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Merkez Ankara

ANKARA / YENİMAHALLE

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın

Green Village Şile 2

İSTANBUL / ŞİLE

Doğa Sizi Çağırıyor!...

Doğa Sizi Çağırıyor!...