Muhteşem Yeni Yıl Konutları

Muhteşem Yeni Yıl Konutları

Ceylan İnşaat
İSTANBUL / KADIKÖY
Muhteşem Yeni Yıl Konutları
Muhteşem Yeni Yıl Konutları

Muhteşem Yeni Yıl Konutları PROJE ÖZELLİKLERİ

Anadolu Yakası’nın yenilenen yüzü Kadıköy Göztepe’nin İstanbul’a en hâkim noktasında 3 bin 339 metrekarelik alan üzerinde toplam 25 kattan oluşan Muhteşem Yeni Yıl Konutları daha önce hiç yaşamadığınız bir İstanbul’u size sunuyor.

 Yirmi yıldır sektörde olan Ceylan İnşaat, Fikirtepe Kentsel Dönüşümü kapsamındaki en yeni projesini Kadıköy'de hayata geçiriyor. Büyüklükleri brüt 61 ila 136 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilmiş daire seçenekleriyle single yaşam, çekirdek aile ve geniş ailelere hitap eden proje, eşsiz Adalar ve deniz manzarasıyla Kadıköy'de huzuru ve konforu birlikte yaşayacağınız çok özel bir yaşama davet ediyor.

Butik bir yaşam projesi olarak tasarlanan Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede bulunuyor. Göztepe’nin kentsel dönüşümüne katkı sağlayacak olan proje, çekirdek aileler kadar kalabalık ailelere de hitap ediyor. Projede daireler 14. kattan sonra deniz manzarasına sahip.

Teknik donatılarıyla hayatınızı kolaylaştıracak projenin sosyal donatıları arasında açık/kapalı yüzme havuzları, çocuk yüzme havuzu, sauna, SPA, Türk hamamı, fitness merkezi, futbol/basketbol/voleybol sahaları, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kamelyanın yanı sıra tüm araçlara yetecek kadar otopark ile güvenlik de yer alıyor.

Muhteşem Yeni Yıl Konutları Nerede?

Projenin HABERLERİ

İstanbul’da Yatırım ve Oturum İçin En Karlı 5 Proje

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda Lansman Fırsatı Sürüyor

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda Fırsatlar Sürüyor

Kadıköy'de kentsel dönüşüm 'muhteşem' gerçekleşiyor

Eston Şehir Mahallem'de indirim başladı

İstanbul'da Yatırım Ve Oturum İçin En Karlı 5 Proje

Fırsat Projeleri