DETAYLI BİLGİ
FIRSATLAR
tel
Ev almanın en avantajlı yolu...
GÜNCEL KONUT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Marmara Kule Temsilcisi Sizi Arasın
Marmara Kule

Marmara Kule

Gizer-Işık İnşaat
İSTANBUL / KARTAL
Projede Fırsat
Marmara Kule Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Marmara Kule PROJE ÖZELLİKLERİ

Marmara Kule projesi Gizer ve Yasin Işık İnşaat tarafından Kartal aksında 38 bin 270 metrekare inşaat alanında hayata geçiriliyor. Kartal’ın en güzel ve ikonik yapılarından biri olarak beğeni toplayan Marmara Kule, home Ofis ve ofis kullanımına yönelik tasarlanan konseptiyle dikkat çekiyor. Proje 6 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde 32 katlı kule halinde yükseliyor.

Marmara Kule Kat Planı

Adalar ve deniz manzarasına hakim bir konumda inşa edilen Marmara Kule 1+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanmış 246 dairenin yanı sıra 5 adet de ticari ünite yer alıyor. Projede 1+1 daireler 72 ila 86 metrekare, 3+1 daireler ise 159 ila 167 metrekare büyüklükte dizayn edildi. Kullanıcılarının rahat ve konforu için her ayrıntının özenle düşüldüğü Marmara Kule projesinde, daha ferah iç mekanlar için tavan yüksekliği ise üç metre olarak düşünüldü. 

Marmara Kule Nerede?

Marmara Kule projesi Kartal'da Esentepe Mahallesinde yaşama kazandırılıyor. Kullanıcıların rahatı için bina içinde her türlü donanım ve çevre düzenlemesine yer verilen projede, kullanıcılara ulaşım avantajı da sunuluyor. Anadolu yakasında merkezi noktada yükselen Marmara Kule projesi; havayolu, metro durağı, denizyolu ve raylı sistem gibi bütün ulaşım akslarına yakın mesafede yer alıyor.

Marmara Kule Yakın Çevre 

Konumu itibariyle Marmara Kule projesi sağlık ve eğitim kurumlarının yanı sıra birçok alışveriş merkezine de komşu oluyor. Projenin yakın çevresinde yer alan hastaneler arasında Özel Vera Hastanesi, Özel Atalar Hastanesi, Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi, Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Avicenna Umut Hastanesi, Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Megapol Hastanesi, Kızılay Tıp Merkezi, Yakacık Tıp Merkezi, Yakacık Çocuk Hastanesi, Özel Veni Vidi Göz Merkezi Atalar, Koşuyolu Kalp Hastanesi, Kartal Umut Hastanesi bulunuyor. 

Projeye komşu okullar arasında da Kartal Kültür Temel Lisesi, Özel Fen Bilimleri Temel Lisesi, Özel Kartal Kavram Temel Lisesi, Çözüm Temel Lisesi, Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi, Kartal Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi, Ahmet Şimşek Koleji, Kartal Doğa Koleji, Fen Bilimleri Merkezi Anadolu Lisesi, Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi, Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi, Yakacık Anadolu Teknik Lisesi, Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Teknik Lisesi, Pendik Anadolu İmam Hatip Lisesi, Kartal Fatma Aliye Mesleki Ve Anadolu Teknik Meslek Kisesi, Özel Yesevi Egitim Kurumları, Doğa Koleji, Kartal/Atalar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Era Teknik Koleji, Emir Sencer Ortaokulu yer alıyor.

Marmara Kule projesi çevresindeki alışveriş merkezleri arasında ise Real AVM, Maltepe Park, M1 Merkez Kartal AVM, Rönesans Construction Maltepe AVM bulunuyor.

Marmara Kule Sosyal Donatı Alanları

Yönetmeliklere uygun altyapısı ile estetik mimarisi ile sakinlerini bekleyen Marmara Kule projesi sosyal donatıları arasında ise fitness merkezi, güneşlenme terası, toplantı odaları, dinlenme alanları, güvenlik  kameralı güvenlik,  kapalı otopark, kreş, açılır-kapanır yüzme havuzu, süs havuzu, yürüyüş parkuru ve çocuk oyun alanları yer alıyor. 

Marmara Kule Teslim Tarihi

Marmara Kule projesinin teslim tarihi ise Haziran 2019 olarak planlandı.

Projenin HABERLERİ

Yaşam Kalitenizi Artıracak 5 Unsur!

Marmara Kule Projesi ve Fiyat Listesi

Fırsat Projeleri

Gökorman

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Müstakil Ev Konforu Şimdi Gökyüzünde

Müstakil Ev Konforu Şimdi Gökyüzünde

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Yaz Fırsatı 8

ANTALYA / ALANYA

Akdeniz'in İncisi Alanya'da Harika Yaz Fırsatı

Akdeniz'in İncisi Alanya'da Harika Yaz Fırsatı

Yaz Fırsatı 3

AYDIN / KUŞADASI

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Queen Bomonti

İSTANBUL / ŞİŞLİ

Sinpaş'ta 0,98 Vade Oranıyla Ev Alması 5 Dakika

Sinpaş'ta 0,98 Vade Oranıyla Ev Alması 5 Dakika

Haftanın Fırsat Projesi 4

İSTANBUL / BAHÇEŞEHİR

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı