Marmara Kule

Marmara Kule

Gizer-Işık İnşaat
İSTANBUL / KARTAL
Marmara Kule
Marmara Kule

Marmara Kule PROJE ÖZELLİKLERİ

Gizer ve Yasin Işık İnşaat tarafından Kartal aksında, 38 bin 270 metrekare inşaat alanında hayata geçirilen Marmara Kule, Kartal’ın en güzel ve ikonik yapılarından biri.

Adalar manzarasına hakim olan Marmara Kule, Home Ofis ve ofis kullanımına yönelik tasarlanan ideal bir proje. Kullanıcılarının rahat ve konforu için her ayrıntının özenle düşüldüğü Marmara Kule projesinde, daha ferah iç mekanlar için tavan yüksekliği üç metre olarak tasarlandı. Proje, 6.503 metrekare arsa üzerinde ve 32 katlı tek kule olarak yükseliyor.

İş ve sosyal hayatı buluşturan Marmara Kule projesi, home ofis ve ofis kullanıcılarının yoğun iş hayatı ve günlük tempo sırasında da zamanlarını daha keyifli geçirecekleri donatılara da yer vermiş. Projede 195 adet 1+1 ve 51 adet 3+1 ofis ve home ofis olmak üzere toplam 246 birim yer alıyor. Marmara Kule projesi büyüklüğü, 67 ila 167 metrekare arasında değişen farklı tip dairelerden oluşuyor.

Marmara Kule projesinde A blokta 3 bin 800 metrekarelik alanda 2 adet, B blokta 1.675 metrekarelik alanda 3 adet olmak üzere toplam 5 adet ticari alan bulunuyor. Bölgeye dinamizm getirecek bu ticari alanların A blokta bulunan 2 tanesi 3 kattan, B blokta bulunan 3 tanesi depolu ve teraslı olarak tasarlanıyor.

Kullanıcıların rahatı için bina içinde her türlü donanım ve çevre düzenlemesine yer verilen projede, kullanıcılara ulaşım avantajı da sunuluyor. Anadolu yakasında merkezi noktada yükselen Marmara Kule projesi; havayolu, metro durağı, denizyolu ve raylı sistem gibi bütün ulaşım akslarına yakın mesafede yer alıyor.

Projenin kullanıcılarına yönelik hizmetleri arasında; fitness merkezi, güneşlenme terası, toplantı odaları, dinlenme alanları, güvenlik  kameralı güvenlik,  kapalı otopark, kreş, açılır-kapanır yüzme havuzu, süs havuzu, yürüyüş parkuru ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

MARMARA KULE PROJESİNE YAKIN ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Real AVM, İSTANBUL AVM - Kartal, Asya Avm, İSTANBUL AVM - Cevizli, Maltepe Park, M1 Merkez Kartal AVM, Rönesans Construction Maltepe AVM-Konut-Ofis Projesi

MARMARA KULE PROJESİNE YAKIN HASTANELER

Özel Vera Hastanesi, Özel Atalar Hastanesi, Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi, Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Avicenna Umut Hastanesi, Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Yakacik Kadin Dogum Ve Cocuk Hastaliklari Hastanesi, Megapol Hastanesi, Kızılay Tıp Merkezi, Yakacık Tıp Merkezi, Yakacık Çocuk Hastanesi, Özel Veni Vidi Göz Merkezi Atalar, Kosuyolu Kalp Hastanesi, Kartal Umut Hastanesi

MARMARA KULE PROJESİNE YAKIN OKULLAR

Kartal Kültür Temel Lisesi, Özel Fen Bilimleri Temel Lisesi, Özel Kartal Kavram Temel Lisesi, ÇözümTemel Lisesi, Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi, Yakacik Balkanlar Koleji, Kartal Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi, Özel İstek Uluğbey Lisesi, Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ahmet Şimşek Koleji, Kartal Doğa Koleji, Fen Bilimleri Merkezi Anadolu Lisesi, Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi, Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi, Yakacık Anadolu Teknik Lisesi, Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Teknik Lisesi, Pendik Anadolu İmam Hatip Lisesi, Kartal Fatma Aliye Mesleki Ve Anadolu Teknik Meslek Kisesi, Özel Yesevi Egitim Kurumları, Yakacık Doğa Koleji, Kartal/Atalar Teknik ve Endustri Meslek Lisesi, Era Teknik Koleji, Emir Sencer Ortaokulu

MARMARA KULE PROJESİ FİYATI

Kartal'da Gizer ve Yasin Işık İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Marmara Kule projesinin fiyatı herkes tarafından merak ediliyor. Sayfamızın üst kısmında bulunan form alanını doldurarak projenin fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Marmara Kule Projesi ve Fiyat Listesi

Yaşam Kalitenizi Artıracak 5 Unsur!