Major Kurtköy Temsilcisi Sizi Arasın
Major Kurtköy

Major Kurtköy

İSTANBUL / PENDİK
Projede Fırsat
Major Kurtköy Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Major Kurtköy PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul'da birçok markalı projeye ev sahipliği yapan Kurtköy'de yeni bir yaşam başlıyor. 16 bin 400 metrekarelik arsa üzerine kurulan Major Kurtköy, Anayapı imzası taşıyor. 

İstanbul anadolu Yakası'nın yükselen değeri Kurtköy'de hayata geçirilen Major Kurtköy 10 katlı yatay tek bloktan meydana geliyor. Projede toplam 224 daire yer alıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Major Kurtköy'de 2+1'ler brüt 97,96 ila 136,31 net 67,83 ila 96,71 metrekare, 3+1'ler brüt 155,32 ila 174,32, net 110,20 ila 120,25 metrekare, 4+1'ler brüt 193,83 ila 199,46, net 138,22 ila 142,31 metrekare arasında değişiyor.

Geniş ailelere yönelik tasarlanan proje sosyal donatıları ile de dikkat çekiyor. 1+0 ve 1+1 dairelere yer verilmeyen Major Kurtköy'de  7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, fitnes center, spor salonu, sauna, hamam, sosyal tesis alanı,  çocuk oyun alanı, çocuk parkı, yeşil alan, özel peyzaj düzenlemesi ve yürüyüş alanı yer alıyor.

Major Kurtköy Projesi Nerede

Anadolu Yakası'nın yükselen değeri Kurtköy'de hayata geçirilen Major Kurtköy projesi Bakü Caddesi ve Ekin Sokak'ın birleştiği noktada yükseliyor. Proje şehir yaşamına yakın olmasıyla da dikkat çekiyor.

Major Kurtköy Teslim Tarihi 

Çocuklu ailelerin güven duyduğu bir yaşamın kapılarını aralayan Major Kurtköy projesinin Mayıs 2019'da sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Major Kurtköy Ulaşım

Lokasyonu ile dikkat çeken Major Kurtköy projesi Bakü Caddesi ve Ekin Sokak'ın birleştiği noktada inşa ediliyor. Sabiha Gökçe Havalimanı, Teknopark, Habom, Viaport AVM, Emsey Hastanesi'ne komşu konumda yükseliyor. 

Major Kurtköy Projesine Yakın Alışveriş Merkezleri

Bu Yaka, Atlantis AVM, Via Port, Asya Avm, Nokta AVM, Dumankaya Cadde

Major Kurtköy Projesine Yakın Okullar

Biltek Koleji, Bahçeşehir Koleji Kurtköy Kampüsü, Cebir Koleji, Mahir İz İlköğretim Okulu, Kurtkoy Çok Programli Anadolu Lisesi, 75. Yıl Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu, Doğa Koleji, Fatma Gözen Eralp İlköğretim Okulu, Pendik Harmandere Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Orhangazi Ortaokulu 

Major Kurtköy Projesine Yakın Hastaneler

Özel Adatıp Hospital, Ersoy Hastanesi, Kurtköy Semt Polikliniği, Emsey Hospital, Ozel Kurtkoy Tıp Merkezi, Ada Tıp Hastanesi,

Major Kurtköy Nerede?

Projenin HABERLERİ

Kurtköy Konut ve Bölge Analizi

Major Kurtköy Projesi Ve Fiyat Listesi