Livin İzmir Temsilcisi Sizi Arasın
Livin İzmir

Livin İzmir

İZMİR / KARŞIYAKA
Projede Fırsat
Livin İzmir Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Livin İzmir PROJE ÖZELLİKLERİ

Cengiz İnşaat’ın girişimi ile hayata geçirilen Livin İzmir projesi İzmir’in en gözde yerleşim yerlerinden olan Karşıyaka’nın Mavişehir bölgesinde yükseliyor. Konumu ile dikkatleri üzerine çeken Livin İzmir, aynı zamanda konut sayısı ile de göz dolduruyor. 

İzmir’in gözde lokasyonu Mavişehir’de, 35 bin metrekarelik arsa üzerinde 366 konut ve 33 ticari üniteden oluşan Livin İzmir projesinde 1+1’den 5+2’ye kadar değişen konut tipleri yer alıyor. Projede, 31 kat olarak inşa edilen ve muhteşem Körfez manzarasına hâkim dikey yaşam sunan bir kule bloğu ve 3 ila 7 arasında değişen katlarda inşa edilen, ferah peyzaj manzarası bulunan yatay yaşam imkanı sunan 7 adet konut bloğu bulunuyor. 

Mavişehir’in yeni ve parlayan projesi olarak göze çarpan Livin İzmir projesinde yer alacak olan daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tipinde seçeneklere sahip.

Ayrıntıların henüz netleşmediği Livin İzmir projesinde daire sahiplerinin konforu için tüm olanaklar düşünülmüş durumda. Projede çocuk oyun alanı, güvenlik sistemi, açık ve kapalı otopark, spor salonu, Türk Hamamı, sauna, cafe, restoran, mağazalar, basketbol sahası, voleybol sahası, yeşil alanlar ve özel peyzaj alanı gibi geniş yelpazede sosyal donatı alanları bulunuyor.

Livin İzmir Nerede?

Livin İzmir projesi, İzmir’in en gözde yerleşim merkezlerinden Karşıyaka bölgesinin Mavişehir mevkiinde hayata geçirilecek. Livin İzmir projesi adres bilgileri: Mavişehir Mahallesi Karşıyaka/İzmir şeklinde belirtiliyor. 

Livin İzmir Teslim Tarihi

Livin İzmir projesinde yaşamın 2019 yılının ilk çeyreğinde başlaması planlanıyor.

Projenin HABERLERİ

Livin İzmir Projesi Satışa Çıktı

Livin İzmir, Mavişehirliler İçin Yeni Bir Buluşma Noktası Olacak