Lilyum Towers Temsilcisi Sizi Arasın
Lilyum Towers

Lilyum Towers

İSTANBUL / KARTAL
Lilyum Towers Temsilcisi Sizi Arasın
Lilyum Towers kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Lilyum Towers PROJE ÖZELLİKLERİ

Baykon Yapı - Açık İnşaat tarafından 4 bin 116 metrekarelik arsa alanı üzerine inşa edilen Lilyum Towers, son yıllarda yatırımcıların yeni gözdesi Kartal'da hayata geçiriliyor.

13 ve 14 katlı iki blokta toplam 107 daireden oluşan Lilyum Towers'ta adalar ve deniz manzarası....

Size ve ailenize mutlu bir yaşam vaat eden Lilyum Towers'da daireler 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edildi.

Ferah ve konforlu yaşamın gereksinimleri planlanarak dizayn edilen 2+1 daireler brüt 97, 3+1 daireler ise 125 ila 136 metrekarelik büyüklükte tasarlandı.

Bloklarda kat başına düşen daire sayısı 3 ila 4 arasında değişirken, 13. ve 14. katlarda yer alan dubleks daire tipleri kişinin beğenisine göre şekilleniyor.

Lokasyonu açısından da dikkat çeken Lilyum Towers, ulaşım ağına yakınlığı ile önplana çıkıyor.

Minibüs hattına 10 metre, trene 5 dakika, sahil yoluna 7 dakika, E-5 karayoluna da 10 dakika mesafeden konumlanan Lilyum Towers, merkezi bir noktada eğitim kurumuna 1 dakika, hastane ve adliyeye de 3'er dakikalık uzaklıkta yer alıyor.

Güvenliğin 7/24 sağlanacağı Lilyum Towers'ta soslal alanlar da dizayn edildi. Lilyum Towers'ta çocuklarınız parkta güvenle oynarken, Kamelya’da oturup huzurun tadını çıkaracaksınız.

Açık yüzme havuzunda günün stresinden uzaklaşırken, fitness merkezinde ter atarken basketbol ve tenis için ayrılan alanlarda rekabetin tadını çıkaracaksınız.

Lilyum Towers Nerede?

Fırsat Projeleri