Kuzu Effect Temsilcisi Sizi Arasın
Kuzu Effect

Kuzu Effect

Kuzu Grup
ANKARA / ÇANKAYA
Kuzu Effect Temsilcisi Sizi Arasın
Kuzu Effect kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Kuzu Effect PROJE ÖZELLİKLERİ

 

OTDÜ Ormanı'nın yanı başında 30 bin 730 metrekara arsa alanı üzerinde yükselen proje, 4 ana bölümden oluşuyor. Kuzu Effect Loft, Kuzu Effect Rezidans, Kuzu Effect Ofis ve Kuzu Effect Çarşı bölümlerinden meydana gelen proje, Mimar Emre Arolat imzası taşıyor.

Kuzu Effect 13 katlı loft, 32, 39 ve 46 katlı rezidans kulelerinden oluşuyor.

Konforun öncelikli tutulduğu sınırlı sayıda sunulan ayrıcalıklı bir yaşam vaat eden Kuzu Effect Loft, mükemmeli yeterli bulmayanlar için yeniden tasarlanırken, Kuzu Effect Rezidans'lar, 1+1’den 5+1’e kadar 10 farklı tipte yaşam alanı sunuyor. Birbirinden farklı yaşam tarzlarına seslenen bu dairelerin en önemli noktası ise benzersiz manzaraları ile iç tasarımları...

Ankara'nın en önemli lokasyonlarından birinde yükselen proje, yüksek standartlardaki ofis çizgisine yeni bir boyut kazandırıyor. Kuzu Effect Ofis'ler ormana nazır konumuyla, 'nefes alan ofis' kavramı ile tanımlanıyor...

Her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir adım ötenizde Kuzu Effect Çarşı, ambiyansıyla kusursuz, manzarasıyla benzersiz bir keyif süreceğiniz kulede yer alan Kuzu Effect Lounge'la insanın merkeze alındığı tasarım yaklaşımıyla ev ve ofisten öte yaşam alanına dönüşüyor.

7/24 görüntülü sağlanan güvenliğinizle, sosyal donatılarıyla huzurlu ve keyifli, kaliteli ve konforlu bir hayat Kuzu Effect'te sizi bekliyor.

 

Kuzu Effect Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Kuzu Grup, 11 sıra birden yükseldi

Kuzu Grup, Dünya’nın En Büyük 250 Müteahhit Listesi’nde!

Ankara'nın Yeni Gözdesi; Kuzu Effect

Güven Kuzu'dan KDV ve Kredi Uyarısı

Kuzu Grup Hedef Olarak ilk 20'yi Belirledi

TÜİK Verileri : Gayrimenkul - İnşaat - Konut Sektöründe  2017 yılında Rekor Satış!