Kuzey Yakası

Kuzey Yakası

Emlak Konut GYO 
İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
Kuzey Yakası
Kuzey Yakası

Kuzey Yakası PROJE ÖZELLİKLERİ

Kuzey Yakası, 10 blokta yatay mimari konsepti ile geliştirildi. Projenin 7 bloğunda ticaret ve ofis işlevi tanımlanmış olup geriye kalan 2 bloğu otel ve kongre merkezine, 1 bloğu ise içerisinde spor salonu ve kapalı yüzme havuzu bulunan spor tesisine ayrıldı. Tem, E-5, 3. Köprü gibi bağlantı yollarına olan yakınlığı ile dikkat çeken proje, karma kullanım çok fonksiyonlu programıyla farklı beklentilere cevap veriyor.


Kuzey Yakası projesi ile Başakşehir’e bölgenin en büyük parkı kazandırılıyor. Projenin içerisinde bulunan otel, spor kompleksi, kongre merkezi, 5.000 kişi kapasiteli cami, AVM, çocuk oyun alanları ve yatay mimariye sahip ofis bloklarıyla sadece bir proje değil, gece gündüz yaşayan bir bölge inşa ediliyor.

Projede yer alan 209.000 metrekare yeşil alanda ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilir, spor alanlarında günün stresini atabilir, 11.617 metre uzunluğundaki yaya yolunda sohbet eşliğinde yürüyüş yapabilirsiniz. 

Kuzey Yakası; Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. havalimanına yakın mesafede, Olimpiyat Stadı’na 4 km, Atatürk Havalimanı’na 18 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise sadece 32 km uzaklıkta. İhtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlayabileceğiniz esnek ofisleri, akıllı sistemleri, tasarruf etmenize yardımcı etkin enerji kullanım teknolojisi, kafeteryası ve aktivite alanlarıyla aradığınız her şey Kuzey Yakası Ofisleri’nde.

Kuzey Yakası Nerede?

Projenin HABERLERİ

Emlak Konut GYO'nun Projesi "Kuzey Yakası" Satışa Çıktı

Kuzey Yakası İstanbul’un Yeni Merkezi Olacak

Ataşehir’in Yeni Cazibe Merkezi!

Emlak Konut'tan Dev Kampanya

Emlak Konut, Özak GYO, Tahincioğlu, Sur Yapı'dan tarihi kampanya

İstanbul'un Yeni Yakası; Kuzey Yakası