Köy Zekeriyaköy Temsilcisi Sizi Arasın
Köy Zekeriyaköy

Köy Zekeriyaköy

Siyahkalem Mühendislik
İSTANBUL / SARIYER
Köy Zekeriyaköy Temsilcisi Sizi Arasın
Köy Zekeriyaköy kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Köy Zekeriyaköy PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Farklı tipte konut alanlarından oluşan projede; sıra evler, villa, çift dubleksler ve apartman daireleri gibi alternatifler mevcut.

 Toki ve Emlak Konut GYO tarafında inşa edilen  proje, Zekeriyaköy’de 430 bin metrekare alan üzerinde konumlanıyor.

Kentin karmaşasından uzak yeşilin içinde yepyeni bir yaşam alanı sunan Köy Zekeriyaköy projesi, bin 200 ayrıcalıklı konuttan oluşuyor.

Akıllı ev sistemiyle haya geçirilen  Köy Zekeriyaköy projesinde konutların, 2017 Ocak tarihinde sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Projede, en yüksek yapı 3 katlı olarak planlanıyor.

Köy Zekeriyaköy konut projesinde: 80 ila 212 metrekare arasında 420 apartman dairesi, 194 ila 584 metrekare çift dubleks, 334 metrekare 74 sıra ev, 335 ila 623 metrekare büyüklüğünde 68 ikiz villa ile 691 metrekare genişliğinde 21 müstakil villa mevcut.

Zekeriyaköy konut projeleri arasında merkezi bir lokasyonda yer alan proje, hem kentin her yerine kolay ulaşım olanağı sunuyor, hem de sahip olduğu donatılarla fark yaratıyor.

Projenin sosyal donatıları arasında: orman manzarası, araç şarj istasyonu, sauna, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, cafe, fitness merkezi, güvenlik, kapalı otopark  kameralı güvenlik yer alıyor.

 

Köy Zekeriyaköy Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Köy hayatını özleyenlere; Köy Zekeriyaköy

Konutta 3. Seferberlik İle Satışlar Artacak

Gayrimenkul’de 22 Proje’de Seferberlik Devam Ediyor!