Koru Görkem Evleri Temsilcisi Sizi Arasın
 Koru Görkem Evleri

Koru Görkem Evleri

Koru Yapı
İSTANBUL / SİLİVRİ
Projede Fırsat
Koru Görkem Evleri Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Koru Görkem Evleri PROJE ÖZELLİKLERİ

Koru Görkem Evlerii projesi İstanbul’un gözde yatırım bölgelerinden olan Silivri’de hayata geçiriliyor. Ayrıcalıklarla dolu bir hayatın kapısını açan projede 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçenekleri sunuluyor. Geniş konutları ile ferah ve konforlu bir yaşam sunan Koru Görkem Evleri yüksek yaşam standardını evinize getiriyor. 

Seçkin komşularınızla geçireceğiniz mutlu bir yaşamı gerçeğe dönüştüren projede kaliteli tasarım ve yüksek standart ilkelerine bağlı kalınarak konut sahiplerine güvenli ve konforlu bir hayat sunuluyor. 3 bloktan oluşan projede 76 adet daire yer alıyor. Yoğun trafikten ve stresten uzakta konumlandırılan  Koru Görkem Evleri projesinde dinginlik dolu bir yaşam sizi bekliyor. 

Yapı kalitesinde 1. Sınıf malzemenin kullanıldığı yüksek standartlı bir yaşama dair her şeyin var olduğu  Koru Görkem Evleri’nde konut sahiplerinin konforu için sosyal tesis, otopark, hamam, sauna, fitness merkezi ve geniş yeşil alanlar gibi olanaklar mevcut durumda. Proje ayrıca E5, hastane, okul, üniversite, AVM, resmi kurumlar, spor merkezleri ve Silivri sahile 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Doğa ile bütünleşen huzurlu bir yaşamı vaat eden projede konut sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap verecek her ayrıntı düşünülmüş durumda. Siz aydınlık ve ferah dairelerde yaşamın keyfine varırken çocuklarınız da ağaçların arasında özgürce oynayabilecekleri doğayla iç içe olacakları bir ortamda büyüyecek. İstanbul'un gözde yatırım bölgelerinden Silivri'de yükselen Koru Görkem Evleri projesi geniş konutlarda ferah bir yaşam sunuyor. Yoğun trafikten ve stresten uzak bir noktada inşa edilen projede birinci sınıf ürünlere yer verildi. Projenin sosyal donatıları arasında Açık yüzme havuzu, Çocuk oyun alanları, Sauna, Türk hamamı, Fitness merkezi, Güvenlik, Kameralı güvenlik, Tenis kortu ve Kapalı otopark bulunuyor.

Koru Görkem Evleri Projesine Yakın Hastaneler

Yeni mah. Aile Sağlık Merkezi, 50. Yıl Aile Sağlığı Merkezi, Silivri Medikal Park Hastanesi Genel Yoğun Bakım, Kolon Hastanesi, Silivri Özel Kolan Hastanesi, Kolon Hastanesi, Medical Park Hastanesi Silivri, Prof. Dr. Necmi Ayanoğlu Silivri Devlet Hastanesi, Kolan Hastanesi, Medical Park Silivri, Merkez 1 Nolu Aile Sağlık Merkezi, Şerife Baldöktü Aile Sağlığı Merkezi

Koru Görkem Evleri Projesine Yakın Okullar

Silivri Özel Nazmi Arıkan Temel Lisesi, TOKİ Cumhuriyet Anadolu Lisesi, ODAK OKULLARI, mimarsinan Ilkogretim Okulu, T.C.A.L, Hasan Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi, Silivri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Selimpaşa Atatürk Anadolu Lisesi, Turgut Reis İlköğretim Okulu, hasan özvarnalı ilkokulu, Piri Mehmet Paşa İlkokulu, Mektebim Koleji, Ertuğrul Gazi Ortaokulu, İ.B.B Abdülezel Paşa İlköğretim Okulu, Silivri Uğur Koleji, Silivri Necip Sarıbekir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Selimpaşa İMKB Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Silivri Ortaokulu, Şerife Baldöktü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Koru Görkem Evleri Projesine Yakın Alışveriş Merkezleri

Kipa AVM, Silivri Kipa Avm, Silivri Alışveriş Merkezi, New Center

Koru Görkem Evleri Nerede?

Projenin HABERLERİ

Hayalinizdeki Birinci Sınıf Yaşam; Koru Görkem Evleri

Ev Hayalinizi Gerçeğe Çevirecek 5 Avantajlı Konut Projesi

Koru Görkem Evleri'nde Satışlar Başladı

Silivri Emlak Endeksi Konut ve Bölge Analizi