Kent Park Evleri Temsilcisi Sizi Arasın
Kent Park Evleri

Kent Park Evleri

İZMİR / MENEMEN
Projede Fırsat
Kent Park Evleri Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Kent Park Evleri PROJE ÖZELLİKLERİ

Kent Park Evleri projesi, İzmir'in gelişen bölgesi Ulukent'te Kızılelma İnşaat ve Aydemir İnşaat tarafından hayata geçirilyor. 14 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşa edilen proje, 4 blok 12 kat şeklinde tasarlandı. Büyüklükleri 90 ila 120 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilmiş 288 konuttan meydana geliyor. 

Doğayla iç içe, köy merkezine yürüyüş mesafesinde bambaşka bir yaşam kültürü oluşturacak, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile Kent Park Evleri, ailenizle birlikte sizi çok özel bir hayata davet ediyor. 3+1 dairelerde açık ve kapalı olmak üzere 2 tip mutfak seçeneği sunuluyor. 2+1 daireler 90-93 metrekare, 3+1 açık mutfaklı daireler 90-93 metrekare, 3+1 kapalı mutfaklı daireler ise 115-120 metrekare büyüklüğe sahip.

Ulukent’in en iddialı ve en büyük projelerinden biri olan Kent Park Evleri projesi, tüm teknolojik altyapı, konfor ve donanıma sahip yapı özellikleri, otopark alanları, muhteşem peyzaj düzenlemeleri, sosyal donatı olanakları, açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla ön plana çıkıyor.

4 blok halinde yükselen ve 288 lüks dairenin yer aldığı Kent Park Evleri projesinin sosyal ayrıcalıkları arasında ise açık/kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, futbol/basketbol/voleybol sahaları, tenis kortu, sinema, yürüyüş parkuru, güvenlik ve kameralı güvenlik de bulunuyor.

Özlemini duyduğunuz doğal yaşamı lüks ve konforla birleştiren Kent Park Evleri'nde sakin bir hayat sizi bekliyor. Sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçireceğiniz, mimarisi ve teknolojik özellikleri ile her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek proje, yaşamınıza anlam kazandırmayı hedefliyor.

Konumu itibariyle dikkat çeken proje; Ulukent’in otantik köy meydanına 500 metre, İZBAN Ulutkent İstasyonu, ESHOT Otobüs Aktarma Merkezi ve Çevre Yolu'na 1 kilometre, kapalı pazar yerine 1.5 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Ayrıca Selçuk, Efes, Kuşadası, Özdere, Urla ve Çeşme gibi tatil beldelerine olan yakınlığıyla da tatil havasını istediğiniz an yaşayabilirsiniz. Kent Park Evleri projesinin Haziran 2019'da teslim edilmesi planlanıyor.

Kent Park Evleri Nerede?

Fırsat Projeleri