Kartal Wings Temsilcisi Sizi Arasın
Kartal Wings

Kartal Wings

Umran Yapı
İSTANBUL / KARTAL
Projede Fırsat
Kartal Wings Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Kartal Wings PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Kartal Wings projesi Amad Gayrimenkul ve Umran Yapı ortaklığı ile hayata geçiriliyor. Lokasyonu ile dikkat çeken proje, 12 bin metrekarelik bir arsa üzerinde yükseliyor. Toplamda 278 adet dairenin yer aldığı projedeki daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+2 loft seçeneklerine sahip.


Özgün mimari tasarımı ve konforlu daireleri ile dikkat çeken Kartal Wings projesi ulaşım ağlarına yakınlığı ile de konut sahiplerinin hayatını kolaylaştıracak. Kartal’ın iddialı projeleri arasında yer alan Kartal Wings, 8 bin 500 metrekare büyüklüğünde peyzaj alanına sahip ve oldukça zengin sosyal olanakları barındırıyor. 

 

Mahalle Kültürü Geri Geliyor

 

Özlenen mahalle kültürünü geri getirecek olan Kartal Wings’teki yeşil alan içinde yer alan sosyal tesislerde ailelerin ve çocukların bir araya gelmesi sağlanacak. . Kapanmaz Adalar manzarasına sahip olan projede, konut sahiplerinin hizmetine sunulmak üzere kafeterya, iki sauna, iki Fin hamamı, açık ve kapalı yüzme havuzu, basketbol ve tenis kortu, spor salonu, yürüyüş alanları, güvenlik kontrol ve kapalı otopark gibi olanaklar sunuluyor.

 

Her Yere Yakınsınız


Lokasyon açısından oldukça elverişli bir konumda yer alan Kartal Wings projesi, metroya 2 kilometre, hızlı trene 1,6 kilometre, sahil yoluna 2 kilometre, Pendik Marina’ya 6 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 17 kilometre mesafede yer alıyor.

Kartal Wings Nerede?

Projenin HABERLERİ

Kartal Wings ile İstanbul Kanatlarınızın Altında

Konut Sektörü Hızlı Gelişim Gösterdi

Arap Türk İş Adamları Derneği, Kartal Wings'i ziyaret etti!

Kartal Wings, Yüzde 20 İndirimli Kampanya Başlattı!

Fırsat Projeleri