Kartal Marine Loft Temsilcisi Sizi Arasın
Kartal Marine Loft

Kartal Marine Loft

İSTANBUL / KARTAL
Projede Fırsat
Kartal Marine Loft Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Kartal Marine Loft kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Kartal Marine Loft PROJE ÖZELLİKLERİ

Kartal Marina Loft projesi, Denge Yapı - MTB Mimarlık tarafından İstanbul'un gelişen bölgesi Kartal'da hayata geçiriliyor. Aralık 2019'da teslim edilmesi planlanan Kartal Marina Loft projesi,  1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilmiş 74 konuttan meydana geliyor. 

21 katlı tek blok halinde yükselecek Kartal Marina Loft projesinde 7 adet de ticari ünite bulunuyor. Deprem yönetmeliğine uygun altyapısı ile güvenli, teknik donatılarıyla da konforlu bir yaşam vaat eden proje, 6 bin metrekarelik kapal alana sahip.

Kartal'daki lokasyonuyla da dikkat çekerken, Adalar ve deniz manzarasına hakim bir noktada yükselen Kartal Marina Loft, hızlı trene 150 metre, metroya ise 350 metre mesafede konumlanıyor. Proje ayrıca loft ve flat daire özellikleriyle de ön plana çıkıyor.

Kapalı otoparktan yüzme havuzları ve sosyal tesislere kadar birçok donatı ile tamamlanacak projenin teknik detayları ise henüz açıklanmadı.

Kartal Marine Loft Nerede?

Fırsat Projeleri