Kameroğlu Metrohome

Kameroğlu Metrohome

Kameroğlu İnşaat
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ
Kameroğlu Metrohome
Kameroğlu Metrohome

Kameroğlu Metrohome PROJE ÖZELLİKLERİ

Alışveriş merkezi ve yaşam alanları gibi projelerde birçok başarılı çalışmaya imza atan Kameroğlu İnşaat, 112 bin 200 metrekarelik arsa alanı üzerinde hayata geçirdiği yeni projesi Kameroğlu Metrohome Residence'ta da estetik, kalite ve yüksek müşteri memnuniyetine önem veriyor.

İki farklı parselden oluşan, ayrı sosyal tesisi, ayrı yönetimi, ayrı giriş -çıkışları olan uuites ve residence projesi bin 600 konuttan meydana geliyor.

Her ihtiyaca yönelik daire tipi ve farklı daire planları ile dikkat çeken Kameroğlu Metrohome Residence'ta 1+ 1, 2+1, 3+1'lerin yanı sıra kalabalık aileler için 4+1, dubleksler,
hahçe katları, teraslı katlar da düşünüldü.

Kameroğlu İnşaat, ortağı olduğu AVM'ler deneyimiyle bu projesinde de cadde alışveriş merkezi konseptini hayata geçiriyor.

130 ticari ünitenin yer alacağı Kameroğlu Metrohome Residence'ta, marka değeri yüksek mağaza ve kafelerin faaliyet göstermesi bekleniyor.

Projede ayrıca okul ve hastane gibi sosyal donatılar da yer alıyor.

İstanbul'un elit ve nezih bölgelerinden Beylikdüzü'nde yükselen proje, ana ulaşım arterlerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Metrobüs durağına dakika mesafesinde yer alan Kameroğlu Metrohem Residence, aynı zamanda yapımı planlanan metroya da 1 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

E-5 karayolu ulaşım avantajlarının yanı sıra dev yaşam yaşam vadisi üzerinde yer alan proje, koşu parkurları, göletler, konser alan, çocuk oyun bahçeleri, kafeler ve daha bir çok sosyal imkanlarıyla benzersiz lokasyonuyla ön plana çıkıyor.

Tüm araçlara yetecek kapasitede 3 katlı otoparkı bulunan projede güvenlik, 7/24 görüntülü olarak sağlanacak. Kameroğlu Metrohome Residence, bir rezidansın sunacağı konforu ve huzurun yanı sıra güvenli bir yaşam ortamı vaat ediyor.

Kameroğlu Metrohome Nerede?

Projenin HABERLERİ

Bu Projelerden Ev Sahibi Olmak İçin Son Fırsat!

Kameroğlu İnşaat, İsim Sponsoru Oldu!