DETAYLI BİLGİ
FIRSATLAR
tel
Ev almanın en avantajlı yolu...
GÜNCEL KONUT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Kameroğlu Metrohome Temsilcisi Sizi Arasın
Kameroğlu Metrohome

Kameroğlu Metrohome

Kameroğlu İnşaat
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ
Projede Fırsat
Kameroğlu Metrohome Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Kameroğlu Metrohome PROJE ÖZELLİKLERİ

Kameroğlu Metrohome Suites-Residence-Cadde projesi Kameroğlu İnşaat tarafından İstanbul'un son yıllarda gelişen bölgesi Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor. 28 bin 530 metrekarelik arsa alanı üzerinde Kameroğlu İnşaat imzasıyla yükselen Kameroğlu Metrohome Residence projesi, 17 katlı 5 blokta 884 konut ve 46 mağazadan meydana geliyor. Metrohome Residence etabının toplam inşaat alanı ise 118 bin 578 metrekare olarak belirtiliyor. 17 katlı 9 bloktan ve 809 adet konut ile 79 mağazadan oluşan Metrohome Suites etabının arsa alanı ise 28 bin 530 metrekare ve toplam inşaat alanı 229 bin 633 metrekare olarak belirlenmiş durumda.

Kameroğlu Metroheme'da yatırımınıza değer katacak üç ayrı konsept birarada. 

Metrohome Suites 
Metrohome Suites etabında ailenizin yaşam tercihine göre 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 3+2, 4+2, 5+2, 6+2, 7+2 dubleks geniş daire seçenekleri ve Suites’e özel sosyal alanlar bulunuyor. 

Metrohome Residence 
Metrohome Residence etabında minimalist bir yaşam tercih edenler için 1+1, 2+1 ve 2+1, 3+2, 4+1 dubleks daire seçenekleri ve bu etaba özel sosyal alanlar yer alıyor.

Metrohome Cadde
AVM konseptinde tasarlanmış seçkin markalardan oluşan şık mağazalar ve kafeler bu etapta yer alıyor. 

Kameroğlu Metrohome Suites-Residence-Cadde Kat Planı

Estetki, kalite ve yüksek müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu Kameroğlu Metrohome Suites-Residence-Cadde projesinde Minimalist bir yaşam tercih edenler için 1+1, ve 2+1 normal daire ile 2+1,3+2, 4+1 dubleks daire seçenekleri bulunuyor. Daire büyüklükleri ise 2+1'lerde 78 ila 121 metrekare, 3+1'lerde 113 ila 143 metrekare, 4+1'lerde ise 156 ila 170 metrekare olarak tasarlanmış durumda iken, rezidanslardaki 1+1'ler 43 ila 61 metrekare, 2+1'ler ise 64 ila 81 metrekare arasında dizayn edilmiş durumda.

Kameroğlu Metrohome Suites-Residence-Cadde Nerede?

Kameroğlu Metrohome projesi İstanbul Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi E-5 yanyolu Dervişoğlu Caddesi üzerinde yükseliyor. Proje İstanbul'un en önemli ulaşım aracı metrobüsün hemen yanı başında bulunuyor. Yaşam Vadisi'ne komşu konumda yer alan Kameroğlu Metrohome Suites-Residence-Cadde projesi lokasyon itibariyle sağlık ve eğitim kurumlarının yanı sıra alışveriş merkezlerine de komşu konumda hayata geçiyor. 

Kameroğlu Metrohome Suites-Residence-Cadde Yakın Çevre

Kameroğlu Metrohome Suites-Residence-Cadde projesine yakın hastaneler arasında Özel Kolan Hastanesi, Esenyurt Devlet Hastanesi, Medicana International, Özel Medilife Hastanesi, Mediplus Tıp Merkezi, Bir İnci Göz Hastanesi, Özel Beylikdüzü Tıp Merkezi, Yeni Hayat Tıp Merkezi, Koç Diyaliz Merkezi, Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezi, Büyükçekmece Devlet Hastanesi Gürpınar Polikliniği, Kolan Tip Merkezi Esenyurt, Acıbadem Beylikdüzü Tıp Merkezi ve Medi Life bulunuyor.

Projeye yakın okullar arasında da Özel Beylikdüzü Final Temel Lisesi, Okyanus Koleji, Gürpınar IMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Büyükşehir Hüseyin Yıldız Anadolu Lisesi, Mektebim Okullari (Beykent), Özel Kavram Temel Lisesi,Beykent Doğa Koleji, Beylikdüzü Mektebim Okulları, Bahçeşehir Koleji Beylikdüzü, Beylikdüzü Kültür Özel Lisesi, Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi yer alıyor.

Projeye komşu alışveriş merkezleri arasında da Perlavista AVM, Marmara Park, Perlavista, Beylicium, Eskidji Bazaar Haramidere, Bauhaus, İstanbul Outlet Center, Paradise AVM, Semerkand Line AVM, Koçtaş AVM, Onur Plaza Avm, Ekol Center, Academia Center, Marka City, Beyaz City AVM, White Corner AVM, Carium AVM bulunuyor.

Kameroğlu Metrohome Suites-Residence-Cadde Sosyal Donatılar

E-5 karayolu ulaşım avantajlarının yanı sıra dev yaşam vadisi üzerinde yer alan proje, kafe & restoran, açık-kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, hamam, sauna, buhar odası, çocuk oyun parkı, açık spor alanları, koşu-yürüyüş parkurları ve daha bir çok sosyal imkanlarıyla benzersiz lokasyonuyla ön plana çıkıyor. Tüm araçlara yetecek kapasitede 3 katlı otoparkı bulunan projede güvenlik, 7/24 görüntülü olarak sağlanacak.Kameroğlu Metrohome Suites-Residence-Cadde, bir rezidansın sunacağı konforu ve huzurun yanı sıra güvenli bir yaşam ortamı vaat ediyor.

Kameroğlu Metrohome Suites-Residence-Cadde Teslim Tarihi

Kameroğlu Metrohome Suites-Residence-Cadde projesi teslim tarihi ise Eylül 2020 olarak planlanıyor.

Kameroğlu Metrohome Nerede?

Projenin HABERLERİ

Kameroğlu İnşaat, İsim Sponsoru Oldu!

Fırsat Projeleri

Başakkent Gölet

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Bahçeşehir'in Merkezinde 2+1 Fiyatına 4+1 Daire Fırsatı!

Bahçeşehir'in Merkezinde 2+1 Fiyatına 4+1 Daire Fırsatı!

Mavera Villa

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Mavera Villa'da Projede Fırsat'a Özel Ödeme Seçenekleri

Mavera Villa'da Projede Fırsat'a Özel Ödeme Seçenekleri

Gökorman

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası

Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası

Nirvana Güneşli

İSTANBUL / BAĞCILAR

İstanbul'un Merkezinde Böyle fiyat Yok!

İstanbul'un Merkezinde Böyle fiyat Yok!

Evora İstanbul

İSTANBUL / TUZLA

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

Evora Denizli

DENİZLİ / BABADAĞ

Evora Denizli'de

Evora Denizli'de "0" Peşinatla Ev Sahibi Olun