Kameroğlu Metrohome

Kameroğlu Metrohome

Kameroğlu İnşaat
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ
Kameroğlu Metrohome
Kameroğlu Metrohome

Kameroğlu Metrohome PROJE ÖZELLİKLERİ

Kameroğlu Metrohome projesi Kameroğlu İnşaat tarafından İstanbul'un son yıllarda gelişen bölgesi Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor. 112 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde Kameroğlu İnşaat imzasıyla yükselen Kameroğlu Metrohome Residence projesi, 5 blokta 1690 konut ve rezidanstan meydana geliyor. 

Kameroğlu Metrohome Residence Kat Planı

Estetki, kalite ve yüksek müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu Kameroğlu Metrohome Residence projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire ile 1+1 ve 2+1 rezidans seçenekleri yer alıyor. Daire büyüklükleri ise 2+1'ler 78 ila 121 metrekare, 3+1'ler 113 ila 143 metrekare, 4+1'ler ise 156 ila 170 metrekare olarak tasarlanırken, rezidans 1+1'ler 43 ila 61 metrekare, 2+1'ler de 64 ila 81 metrekare arasında dizayn edildi. 

Kameroğlu Metrohome Residence Nerede?

Kameroğlu Metrohome Residence projesi İstanbul Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi E-5 yanyolu Dervişoğlu Caddesi üzerinde yükseliyor. Proje İstanbul'un en önemli ulaşım aracı metrobüsün hemen yanı başında bulunuyor. Proje lokasyon itibariyle sağlık ve eğitim kurumlarının yanı sıra alışveriş merkezlerine de komşu konumda hayata geçiyor. 

Kameroğlu Metrohome Residence Yakın Çevre

Kameroğlu Metrohome projesine yakın hastaneler arasında Özel Kolan Hastanesi, Esenyurt Devlet Hastanesi, Medicana International, Özel Medilife Hastanesi, Mediplus Tıp Merkezi, Bir İnci Göz Hastanesi, Özel Beylikdüzü Tıp Merkezi, Yeni Hayat Tıp Merkezi, Koç Diyaliz Merkezi, Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezi, Büyükçekmece Devlet Hastanesi Gürpınar Polikliniği, Kolan Tip Merkezi Esenyurt, Acıbadem Beylikdüzü Tıp Merkezi ve Medi Life bulunuyor.

Projeye yakın okullar arasında da Özel Beylikdüzü Final Temel Lisesi, Okyanus Koleji, Gürpınar IMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Büyükşehir Hüseyin Yıldız Anadolu Lisesi, Mektebim Okullari (Beykent), Özel Kavram Temel Lisesi,Beykent Doğa Koleji, Beylikdüzü Mektebim Okulları, Bahçeşehir Koleji Beylikdüzü, Beylikdüzü Kültür Özel Lisesi, Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi yer alıyor.

Projeye komşu alışveriş merkezleri arasında da Perlavista AVM, Marmara Park, Perlavista, Beylicium, Eskidji Bazaar Haramidere, Bauhaus, İstanbul Outlet Center, Paradise AVM, Semerkand Line AVM, Koçtaş AVM, Onur Plaza Avm, Ekol Center, Academia Center, Marka City, Beyaz City AVM, White Corner AVM, Carium AVM bulunuyor.

Kameroğlu Metrohome Residence Sosyal Donatılar

E-5 karayolu ulaşım avantajlarının yanı sıra dev yaşam vadisi üzerinde yer alan proje, koşu parkurları, göletler, konser alan, çocuk oyun bahçeleri, kafeler ve daha bir çok sosyal imkanlarıyla benzersiz lokasyonuyla ön plana çıkıyor. Tüm araçlara yetecek kapasitede 3 katlı otoparkı bulunan projede güvenlik, 7/24 görüntülü olarak sağlanacak. Kameroğlu Metrohome Residence, bir rezidansın sunacağı konforu ve huzurun yanı sıra güvenli bir yaşam ortamı vaat ediyor.

Kameroğlu Metrohome Residence Teslim Tarihi

Kameroğlu Metrohome projesi teslim tarihi ise Aralık 2019 olarak planlanıyor.

Kameroğlu Metrohome Nerede?

Projenin HABERLERİ

Kameroğlu İnşaat, İsim Sponsoru Oldu!

Bu Projelerden Ev Sahibi Olmak İçin Son Fırsat!

Fırsat Projeleri

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

Nef Reserve Kandilli

İSTANBUL / ÜSKÜDAR

Nef Reserve Kandilli'de Yeni Bloklar Satışta

Nef Reserve Kandilli'de Yeni Bloklar Satışta

Queen Bomonti

İSTANBUL / ŞİŞLİ

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

Skyland İstanbul

İSTANBUL / ŞİŞLİ

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar