Kağıthane 7000 Temsilcisi Sizi Arasın
Kağıthane 7000

Kağıthane 7000

GenYap
İSTANBUL / KAĞITHANE
Projede Fırsat
Kağıthane 7000 Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Kağıthane 7000 kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Kağıthane 7000 PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul'un merkezi lokasyonlarından biri olan Kağıthane'de Genyap İnşaat tarafından hayata geçirilen Kağıthane 7000 bin projesi, 7 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa edildi. "Aile, her şeydir" sloganıyla yola çıkan Genyap İnşaat Kağıthane'nin değerli bölgesinde huzurlu bir hayat başlatmanın gururunu yaşıyor. 

8 katlı 8 bloktan meydana gelen Kağıthane 7000 projesinde salondan mutfağa, yatak odalarından banyoya kadar her metrekarede birinci sınıf malzemenin kullanıldığı büyüklükleri 102 metrekare ila 260 metrekare arasında değişkenlik gösteren 2+1 ve 3+1 normal daire tiplerinin dışında 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere dubleks daire tipleri de mevcuttur. Projede toplam 122 daire yer alıyor. 

Kentin dokusuna ve çevreye saygılı, en modern ve ileri teknoloji çözümleri kullanarak modern ve estetik yaşam alanları üretmek vizyonuyla yola çıkan Genyap İnşaat, Kağıthane 7000'de de insana ve ihtiyaçlarına yönelik alanlarla müşterisinin karşısına çıkıyor.

Geniş ve ferah dairelerin yanı sıra huzurlu ve güvenli ortamıyla sakinleri kadar yatırımcısına da eşsiz fırsatlar sunan Kağıthane 7000 projesi aile yaşamı konsepti üzerine dizayn edilmiştir.

Ferahlığın ve konforun ön planda tutulduğu dairelerin yanı sıra sosyal alanlarda hiçbir ayrıntı atlanmadı. Bay ve bayanlar için ayrı kapalı yüzme havuzları ve yine bay ve bayanlar için ayrı fitness salonları, saunalar, cafeteryalar, çocuk parkı, kapalı otopark gibi birçok sosyal donatıyı bünyesinde barındıran proje, ailenizle huzurlu ve güvenli vakit geçirmeniz için tasarlandı.

Bin 600 metrekarelik spor salonu, dostlarınızla vakit geçirebileceğiniz kafeleri, 3 bin 300 metrekarelik doğa ile iç içe birçok rengi barındıran bahçenizde hem kahvenizi yudumlayıp, hem de temiz havayı soluyabileceksiniz.

Lokasyonuyla da dikkat çeken Kağıthane 7000, toplu taşıma ve yapılacak olan Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna olan yakınlığıyla hem şehrin içinde olmanın, hem de şehrin gürültü ve stresinden uzak olmanın avantajını sağlıyor. E-5 ve TEM otoyolunun arasında bulunan proje, Mecidiyeköy, Maslak, Şişli ve Levent gibi İstanbul'un kalbi sayılabilecek noktalara da yalnızca 10 dakikalık mesafede.

Kağıthane 7000 Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Birinci Sınıf Konfor Arayanlara; Kağıthane 7000