İstova

İstova

Yamaç Yapı
İSTANBUL / KAĞITHANE
İstova
İstova

İstova PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul’un gözde bölgelerinden Kâğıthane’de hayata geçirilen İstova projesi, Yamaç Yapı’nın girişimi ile yükseliyor. 500 adet konuttan oluşan İstova projesi 15'er kattan meydana gelen 4 blok halinde tasarlanmış durumda. 

Konut ve ticari alanların bir arada yer aldığı karma yaşam konseptinde tasarlanan İstova Kağıthane projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 şeklinde birbirinden farklı daire seçenekleri sunuluyor. Projede ayrıca içerisinde 55 adet ticari birimin de bulunduğu bir alışveriş merkezi yer alıyor.

Son derece merkezi konumu ile İstanbul’u ayağınıza getirecek olan İstova projesi Levent, Beşiktaş, Sarıyer gibi gözde bölgelere yakın konumu ile dikkat çekiyor. İstova, konum olarak Kağıthane metrosuna 5 dakika, Skylan AVM’ye 5 dakika, Cevahir AVM’ye 15 dakika, Derindere Hastanesi’ne 10 dakika, E80 Karayolu’na 7 dakika, FSM Köprüsü’ne 10 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 15 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 40 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Konut sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açan İstova projesinde yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, yürüyüş alanları ve otopark gibi sosyal donatı olanakları bulunuyor.

İstova Nerede?

Projenin HABERLERİ

Kağıthane İstova Projesi Satışa Çıktı!

Yamaç Yapı’dan Kağıthane’ye Kentsel Dönüşüm Atağı!

Haydar Yamaç: “İstova’da 60 Ay 0 Faiz İmkanı Sunuyoruz”

İstova Projesi 12. Gayrimenkul Fuarı’nda Yerini Aldı