Halkalı 24 Temsilcisi Sizi Arasın
Halkalı 24

Halkalı 24

24 Gayrimenkul
İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE
Projede Fırsat
Halkalı 24 Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Halkalı 24 PROJE ÖZELLİKLERİ

Merkezde Konsept Bir “Home-Office” Projesi

Gün boyu ışık alan cepheleri ve balkonlarıyla Halkalı24, bölgenin en hareketli ve geniş caddesi üzerinde konumlanıyor.

Yatırım Caddeye Çıkıyor

Yatırımcılarına hep kazandıran 24 Gayrimenkul, Halkalı’nın en yeni projesinde size iyi bir yatırım önerisinde bulunuyor.

Bugünün ve yakın geleceğin değerli kent merkezi...

Halkalı24, hem alırken hem de yaşarken kazanmak üzerine kurgulandı. Projenin özel lokasyonu bu kazançlı geleceğin başlangıç noktası olarak düşünüldü.

İster Ev, İster Ofis

Kentli insanın yaşam alışkanlıkları, yenilikçi bir mimari ile yeniden yorumlandı. Ev barınmak için değil, yaşamak için yeniden tasarlandı.

Halkalı24 Proje Özellikleri

24 Gayrimenkul’ün İstanbul’un son yıllarda değerine değer katan bölgesi ve merkezi konumlarından Halkalı’da hayata geçirdiği Halkalı24 projesi, 1.800 metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor.

9 Katlı tek bloktan oluşan projede, bağımsız bölümlerin her biri güneşi içeri alan yüksek pencereler sayesinde ferah ve aydınl��k mekânlar olarak tasarlandı. Dinamik bir yaşamda sportif görünmeniz için çalışabileceğiniz spor alanlarının da bulunduğu projede güvenlik ve kapalı otopark da yer alıyor.

1+0’dan ve 2+1’e kadar daire seçeneklerinden oluşan projede son olarak kısıtlı sayıda 87 - 109 metrekare aralığında 2+1 daire bulunuyor.

Konut piyasasında değeri her geçen gün artan bölgelerden biri olan Halkalı’da en işlek cadde üzerinde bulunan Halkalı24, TEM, E-5 ve 3.Çevreyolu bağlantıları, toplu taşıma noktaları, havaalanı, eğitim ve sağlık hizmetleri, alışveriş ve etkinlik merkezlerine sadece birkaç dakika mesafede yer alıyor.

Metro, Havaray ve Kanal İstanbul gibi Mega Projeler’e ev sahipliği yapmasından dolayı gelişim trendi yüksek bir lokasyonda bulunması yatırım değeri açısında projeyi cazip kılıyor.

Halkalı 24 Nerede?

Projenin HABERLERİ

Başakport24 ve Panorama İstanbul projeleri geliyor    

Fırsat Projeleri