Zeytinburnu, Beyaz İnşaat'la Kazanacak

İnşaat sektörünün dinamik oyuncularından Beyaz İnşaat, Zeytinburnu'na ticari proje için düğmeye bastı.

Zeytinburnu, Beyaz İnşaat'la Kazanacak
06.09.2017 - Çarşamba

İnşaat sektörünün dinamik oyuncularından Beyaz İnşaat, Zeytinburnu'na ticari proje için düğmeye bastı. Firma, Zeytinburnu Merkezefendi'de ticari birimlerin de yer alacağı yeni otel projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Beyaz İnşaat Merkezefendi Adi Ortaklığı'nın, Zeytinburnu'nda gerçekleştireceği ticari birimlere de yer verilen Merkezefendi Otel Projesi'nde toplam 452 oda, 52 ofis ve işyeri bulunuyor.

Toplam 30 bin 599 metrekare alanda, 7 bin 684 metrekare taban alanında, 20 bin 743,4 metrekare emsale dahil alanı ve toplam yapı inşaat alanı 69 bin 543 metrekare üzerinde yayılacak olan proje, tek blok halinde yükseliyor. 

Projenin sosyal donatı alanları içinde otel alanı, ticari alan, kapalı otopark, sauna, hamam, aktivite odaları, toplantı salonları, balo salonu ve kapalı yüzme havuzu da yer alıyor. 

Yaklaşık 130 milyon yatırım bütçesine sahip projenin 30 ayda tamamlanması hedefleniyor. Merkezi lokasyonuyla da dikkat çeken proje, Zeytinburnu Merkeze 1, Fatih İlçe merkezine ise sadece 2 kilometre mesafede konumlanıyor.

Fırsat Projeleri