Vadikoru Projesinde Ön Talep Toplanıyor

İstanbul'un Ayazağa bölgesinde hayata geçirilen Vadikoru projesinde ön talep toplanıyor. Uzun zamandır merakla beklenen projeye yo

Vadikoru Projesinde Ön Talep Toplanıyor
21.07.2017 - Cuma

İstanbul'un Ayazağa bölgesinde hayata geçirilen Vadikoru projesinde ön talep toplanıyor. Uzun zamandır merakla beklenen projeye yoğun talep olması bekleniyor.

Ayazağa'nın dönüşümünde öncü firmalardan birisi olan Invest İnşaat, yeni projelerinin ilk halkasını Ayazağa'da Vadikoru ile başlatıyor. Uzun süredir merakla beklenen Vadikoru projesiyle Ayazağa'da konut, ofis ve ticari alanlar kazandıracak olan firma, ön talepleri toplamaya başlıyor.

VADİKORU PROJESİ METREKARE FİYATLARI NE KADAR?

Belgrad Ormanı'nın hemen yanında konumlanan Vadikoru, sanayi alanı dönüşümü olarak geliştirildi. Ayazağa bölgesine estetik ve özgün bir mimari ile yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan projede 242 konut, 84 ofis, 12 ticari ünite yer alıyor.

Modern mimarisi sayesinde bölgeye değer katan ve doğayla bütünleşen Vadikoru'da 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor. 67 metrekare ile 190 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip dairelerin metrekare fiyatları ise ön talep toplama dönemine özel 8 bin lira olarak belirlendi.

DOĞA İLE ŞEHİR YAŞAMI İÇ İÇE

İstanbul'un doğayla iç içe projesi olan Vadikoru, Belgrad Ormanı'yla çevrili olmasının yanı sıra 6 bin 500 metrekare peyzaj ve sosyal yaşam alanına sahiptir. Sosyal donatı alanlarıyla göz dolduran projede alışveriş caddesi, açık – kapalı otopark, hamam, sauna, fitness salonu, yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahasıyla yürüyüş alanları bulunuyor.

AVANTAJLI LOKASYONA SAHİP

Maslak ve Levent gibi İstanbul'un iş ve yaşam merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan Vadikoru projesi, TEM Otoyolu'nun hemen yanı başında yer alıyor.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi ve Türk Telekom Stadyumu'na 1,3 kilometre mesafede konumlanan proje, Metro ve Havaray ulaşımıyla da şehrin tüm merkezlerine kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada bulunuyor.

Fırsat Projeleri