Terrace Hayat Projesi Fiyat Listesi!

İnanlar İnşaat tarafından, inşa edilen Terrace Hayat projesi, az katlı sıra evler konseptiyle yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor.

Terrace Hayat Projesi Fiyat Listesi!
31.07.2017 - Pazartesi

İstanbul Zekeriyaköy'de konumlandırılan Terrace Hayat projesindeki daireler 2+1 bahçe ve çatı dubleksi ile 3+1 tripleks tipinde inşa edildi. Projenin inşa edildiği lokasyonunun, 3. Köprü ile değer kazanması ve yüksek prim getirisine ulaşması bekleniyor. Yatırımcıların ağırlıklı olarak oturum amaçlı tercih ettikleri projede, konutlar 4 bin  ila  5 bin TL fiyattan sahiplerini buluyor.

Proje, Sarıyer Zekeriyaköy bölgesinde ve oldukça ayrıcalıklı bir konumda yükseliyor. Terrace Hayat konut projesi, toplamda 90 ferah ve konforlu daireden oluşuyor. Kentin yoğun karmaşasından uzak, huzurlu ve doğayla baş başa sıralı ev konseptinde inşa edilen projede, farklı tip ve oturuma sahip daireler bulunuyor.

Proje,  2+1 daireler 105 m2  çatı ve bahçe dubleksi, 3+1'ler daireler ise 117 ila 145 m2  ve  tripleks şeklinde  planlandı. Mimari yapısı ve iç konforu kadar, sosyal donatılara da büyük önem verilen Terrace Hayat’ta, sosyal donatılar oldukça zengin. Özellikle, oturum amaçlı tercih edilen Terrace Hayat konut projesi, yatırımcılara rahat ve kazançlı bir yatırım alternatifi sunuyor. Projede, evsahibi olmak isteyenler, hayallerindeki eve kavuşuyor. Terrace Hayat projesinde, yatırımcılara satışa sunulan daireler, banka kredisine uygun olarak satılıyor.

Terrace Hayat Projesi  Teslim Tarihi!

Projenin sahip olduğu sosyal donatılar, yatırımcılarına konforlu olduğu kadar keyifli bir yaşam alanı sunmayı amaçlıyor. Projenin sosyal donatıları arasında; Çocuk oyun alanları mevcut. Ayrıca, Güvenlik, Kameralı güvenlik, Bina Özellikleri, Kapalı yüzme havuzu, Çocuk yüzme havuzu, Su Deposu, Hidrofor, Jeneratör ve peyzaj alanları da projeye farklı bir değer  katıyor.

Öte yandan  projede kullanılan iç donatı malzemeleri arasında ise; Ankastre beyaz eşya, Merkezi ısıtma, Isı pay ölçer, Ebeveyn banyosu ve Ebeveyn giyinme odası bulunuyor. Ulaşım olarak da avantajlı bir konuma sahip olan proje; Çayırbaşı Tüneli 5, Sarıyer 7, FSM Köprüsü 18, Boğaziçi Köprüsü 20, Metro 10, Maslak 13, Levent 15  ve Atatürk Havalimanı'na ise  27 dakika mesafede yer alıyor.

Fırsat Projeleri

Terrace Tema

İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE

Terrace Tema Halkalı'nıin en prestijli projesi

Terrace Tema Halkalı'nıin en prestijli projesi

Terrace Plus

İSTANBUL / SARIYER

Yeni Nesil Villa Yaşamı

Yeni Nesil Villa Yaşamı

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'de Yaşam Başladı

AND Pastel'de Yaşam Başladı

Başkent Emlak Konutları

ANKARA / ÇANKAYA

Başkent Emlak Konutları'nda 0,99 Vade Oranı

Başkent Emlak Konutları'nda 0,99 Vade Oranı

Gebze Emlak Konutları

KOCAELİ / GEBZE

Gebze Emlak Konutları 3. Etap'ta Yaşam Başladı

Gebze Emlak Konutları 3. Etap'ta Yaşam Başladı

Başakkent Gölet

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Başakkent Gölet'te Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Başakkent Gölet'te Projede Fırsat'a Özel Kampanya