Sur Yapı Ticari Gayrimenkulleri Satışta!

Sur Yapı’nın, 12 farklı lokasyonundaki 17 ayrı projesindeki ticari birimler satışta!

Sur Yapı Ticari Gayrimenkulleri Satışta!
04.08.2017 - Cuma

Sur Yapı’nın, 12 farklı lokasyonundaki 17 ayrı projesindeki ticari birimler satışta!

Özellikle yatırım amacıyla tercih edilen ticari gayrimenkuller, katılımcılara karlı bir alternatif sunuyor. Sektörün güçlü markalarından Sur Yapı,  hayata geçirdiği projelerinde yer alan ticari alanları satışa çıkardı. Anadolu Yakasındaki 10, Avrupa Yakasındaki 7 projenin ticari birimleri çeşitli ödeme kolaylıklarıyla satışta.

17 Farklı Projede 321Ticari Satışta!

Sur Şirketler Grubu’nda yer alan ve gayrimenkul alanında birbirinden başarılı projeleri hayata geçiren Sur Yapı, birçok  projesinde yer alan ticari alanları satışa çıkardı. Sur Yapı projeleri, yer aldıkları bölgelerin çehresini değiştiren ve ticari alanlarıyla bölgede fark yaratan bir ayrıcalığa sahip.
Sur Yapı’nın Anadolu Yakası Koşuyolu’nda Excellence, Ümraniye’de Şehir Konakları ve Exen İstanbul, Sancaktepe’de Muhit ve Lavender, Maltepe’de Yeşilmavi, Sultanbeyli’de Gölbahçe Evleri, İlkbahar ve İdilia, Çekmeköy’de ise, Tilia projesi yer alıyor.

Ticari Gayrimenkuller 180 Bin TL!

Avrupa Yakası’nda yer alan Ispartakule’de Bahçeyaka, Eyüp’te Axis İstanbul Ofis,   Topkapı Evleri, Sultangazi’de Vitrin, Kağıthane’de Tempo City, Güneşli’de Corridor ve Mirage projelerinde yer alan ticari alanlar, kampanyalı fiyatlarla satışta. Satışa çıkan ticari birimler, 17 farklı projede  toplam 321 adetten oluşuyor.
Büyüklükleri, 11 m2 ile 2.520 m2 arasında değişen ticari birimlerin fiyatları ise KDV dahil 180 bin TL’den başlıyor. Satışta olan ticari birimler için farklı kampanya ve ödeme seçenekleri mevcut. Kampanya yatırımcılara %10 indirimle, 60 ay 0 faizle ödeme imkanı sunuluyor.

Fırsat Projeleri