Skyland İstanbul Fiyatları Ve Teslim Tarihi

Skyland İstanbul projesi; ofis, otel, rezidans, AVM ve ticari ünite karmasından oluşuyor.

Skyland İstanbul Fiyatları Ve Teslim Tarihi
18.07.2018 - Çarşamba

Skyland İstanbul projesi, İstanbul'un Sarıyer lokasyonunda 46.000 m2 alan üzerinde, lüks donanımlı 830 konuttan meydana geliyor. Proje özellikle, ayrıcalıklı konutları ve her yere kolayca ulaşım olanağı ile dikkat çekiyor.

Skyland İstanbul Proje Özellikleri!

Ayrıcalıklı olanakları ve özel mimari tasarımı sayesinde fark yaratan proje; genel olarak ofis, otel, rezidans, AVM ve ticari ünite karmasından meydana geliyor. Bulunduğu yerin konum avantajını, mimarisiyle buluşturan proje, Eroğlu yapı tarafından hayata geçildi. İnşası, yüzde yüz tamamlanan projede yer alan konutlar, ulaşılabilir ödeme koşulları ile yatırımcısına hemen teslim avantajı ile ulaşıyor.

Skyland İstanbul Proje Kat Planları

Eroplu Yapı tarafından inşa edilen projede,  konfor ve lüksün buluştuğu 830 adet konut bulunuyor. Projede bulunan ve ayrıcalıklı konutların yanı sıra;  donanımları ile de dikkat çeken proje, kullanıcılarına her şeye rahat ulaşım olanağı sunuyor. Proje türü bakımından apartman dairesi konut, otel, Ofis ve alışveriş merkezinden meydana geliyor. Daire Sayısının 830 olduğu Skyland İstanbul projesinde, yer alan dairelerin  m² aralıkları ise, 51 ila 321 m² arasında değişiyor.

Skyland İstanbul Projesi Teslim Tarihi

Mart 2012 tarihinde inşasına başlanılan proje, teslimler ise Eylül 2017 tarihinde gerçekleşti. Skyland İstanbul projesi, yaşam konforu ve ayrıcalıklı olanakları sayesinde yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. Proje, kullanıcılarına yeni ve keyifli bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Skyland İstanbul Proje Fiyatları

Skyland İstanbul projesinde yer alan daire fiyatları  594.000 ila 4.238.000 TL arasında değişen oranlardan yatırımcılara ulaşıyor. Yatırımcılara çeşitli ödeme kolaylıklarının sağlandığı projede, peşin alımlarda yüzde 20 indirim veya 0 peşinat olanağının yanı sıra; 0,98 den başlayan  vade farkı ve hemen teslim olanağı sağlanıyor.

Skyland İstanbul Projesi Nerede?

İstanbul Sarıyer bölgesinin en merkezi noktasında yükselen proje hem keyifli donatıları sayesinde  huzurlu bir yaşam alanı hem de yatırım değeri artan konumu sayesinde karlı bir yatırım fırsatı sunuyor. Eroğlu Yapı tarafından inşa edilen Skyland İstanbul projesi konum avantajı sayesinde; 24 bankavılık noktası,14 eğitim kurumu,28 konut alanı,22 alışveriş merkezi,11 spor noktası,38 ulaşım alternatif noktası, 34 yeme içme birimi,16 orman-park ve yeşil alan,46 iş dünyasına yakın birim,6 sağlık kuruluşu,2 turistik alan ve resmi kuruma komşu durumunda.

Skyland İstanbul Projesi Sosyal Olanakları!

Skyland İstanbul projesinin genel Özellikleri: Isıtma Tipi : Merkezi Sistem  Daire Sayısı : 830  Otopark : Var (Ücretsiz, Kapalı)  Arsa Alanı : 46000 m²,Güvenlik Özellikleri: Özel Güvenlik  Kapalı Devre TV, Sosyal Özellikleri arasında ise, Bahçe : Var.  Çocuk Oyun Alanı  Masaj Salonu  Restoran -Kafe  Parti Alanı mevcut. Spor Olanakları ise : Futbol - Basketbol Sahası  Sauna  Tam Donanımlı Spor Salonu  Açık Yüzme Havuzu  Çocuk Yüzme Havuzu. Projenin Teknik Özellikleri arasında da  Hidrofor  Dijital Altyapı : ADSL - VDSL  Su Deposu mevcut.

Skyland İstanbul Projesi İletişim

Adres Türk Telekom Arena Stadyumu Vip Girişi Yanı Seyrantepe - Şişli - İstanbul

Çağrı Merkezi 444 5 759

Satış Ofisi 0212 289 89 99

Fırsat Projeleri

Skyland İstanbul

İSTANBUL / ŞİŞLİ

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Haftanın Fırsat Projesi 4

İSTANBUL / BAHÇEŞEHİR

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Yaz Fırsatı 3

AYDIN / KUŞADASI

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Yaz Fırsatı 4

İZMİR / MENEMEN

İzmir'de Dev Yatırım Fırsatı

İzmir'de Dev Yatırım Fırsatı

Yaz Fırsatı 8

ANTALYA / ALANYA

Akdeniz'in İncisi Alanya'da Harika Yaz Fırsatı

Akdeniz'in İncisi Alanya'da Harika Yaz Fırsatı