Sinpaş Finans Şehir Satışa Sunuldu

Sinpaş tarafından Ümraniye'de hayata geçirilen Finans Şehir projesinin 2500 konutluk kısmı satışa çıkarıldı.

Sinpaş Finans Şehir Satışa Sunuldu
28.09.2017 - Perşembe

İstanbul Finans Merkezi yanıbaşında 2 Bin 500 konuttan oluşan Sinpaş Finans Şehir projesinin lansmanı düzenlendi. Sinpaş imzalı 2017 projelerinin en yenisi Finans Şehir'in satışlarına düzenlenen basın lansmanı ile başladı. Sinpaş Finans Şehir projesi kapsamında dairelerin satışları yoğun ön talepler sonrasında büyük ilgi görüyor.

Sinpaş Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasında Ümraniye'de bulunan İstanbul Finans Merkezi'nin yanıbaşında hayata geçirdiği yeni projenin lansmanını gerçekleştirdi. Sinpaş Finans Şehir projesinde konut satışları hızlı başladı.

SOKAK PLANLAMASI DİKKAT ÇEKİYOR

Az katlı mimari yaklaşımı ile insanın merkeze konumlandırıldığı proje, yüksek duvarlarla çevrelenmiş site anlayışı terk edilerek tasarlanmış ince zevkli modern mimarisi ve sokak planlamasıyla Sinpaş Finans Şehir, seçkin standart iç dekorasyon uygulamalarıyla ve konsept peyzaj uygulaması ile çalışanların ve şehir hayatından keyif alanların yeni adresi oluyor.

Büyüklükleri 54 ila 207 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilen 169 konutlu Sinpaş Finans Şehir, tuğla ve metal görünümlü dış cepheli evlerden Arnavut kaldırımlı sokaklara, alışveriş caddesinden, fonksiyonel iç avlulara, şehir parkından, dört mevsim renk değiştiren bahçelere, yürüyüş ve bisiklet parkurlarına kadar her noktasında huzur dolu bir yaşam sizi bekliyor.

Projede hayatı kolaylaştıracak güvenlik teknik donatıların yanı sıra açık yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, Türk hamamı, yürüyüş parkuru, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark ve yürüyüş parkuru gibi donatı alanlarıyla da yaşamınızı renklendiriyor.

Fırsat Projeleri