Sinpaş 5 Yeni Proje Yapacak

Konut sektörünün öncü markalarından olan Sinpaş GYO İstanbul, Ankara, Bursa ve Muğla'da toplam 5 yeni projeyi hayata geçirecek.

Sinpaş 5 Yeni Proje Yapacak
19.08.2017 - Cumartesi

Konut sektörünün öncü markalarından olan Sinpaş GYO İstanbul, Ankara, Bursa ve Muğla'da toplam 5 yeni projeyi hayata geçirecek.

Markalı konut üretme konusunda adından sıkça söz ettiren Sinpaş, 5 yeni projeyi hayata geçirmek için kolları sıvadı. İşte o projeler;

1-) İstanbul Beykoz Anadoluhisarı Mahallesi

Sinpaş GYO'nun Beykoz'da hayata geçirmeyi planladığı proje Anadoluhisarı Mahallesi'nde konumlanıyor. Bu projede hissedar durumunda olan Sinpaş orta ve orta-üzeri gelir gruplarını kendisine hedef kitlesi olarak seçti. Projenin arsa büyüklüğü 98 bin 966 metrekare.

2-) Ankara Temelli Polatlı

Sinpaş, Ankara Temelli Polatlı'da yeni konut projesi inşa edecek. 280 bin 812 metrekare toplam arsa alanı bulunan projenin tahmini satılabilir alanı 160 bin metrekare ve tahmini ünite sayısı 1.600 olarak açıklandı.

3-) Ankara Gaziosmanpaşa Büyükesat

Sinpaş GYO'nun Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı Büyükesat Mahallesi'nde hayata geçireceği proje lokasyonuyla ön plana çıkıyor. Sinpaş'ın 22 bin 572 metrekare büyüklüğündeki arsası; Cumhurbaşkanlığı Köşkü'ne 900 metre, yabancı ülke konsolosluklarının bulunduğu Koza Sokak'a 100 metre ve TBMM'ye ise 1.500 metre mesafeyle oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Konut projesi olarak tasarlanan projenin toplam arsa alanı 22 bin 572 metrekare, tahmini satılabilir alanı 88 bin 74 metrekare ve tahmini ünite sayısı 464 olarak açıklandı.

4-) Muğla Marmaris

Firmanın Muğla Marmaris İçmeler Köyü'nde yer alan arsaları Ege Denizi kıyısında yer alıyor. Mevcut durumda arsa üzerinde kaba inşaatı tamamlanmış bir otel inşaatı bulunuyor Marmaris Projesi'nde 85 bni 287 metrekare alana ek olarak 59 bin metrekarelik alana sahip otel kompleksi planlanıyor. Projenin toplam arsa alanı 173 bin 478 metrekare, tahmini satılabilir alanı 85 bin 287 metrekare ve tahmini ünite sayısı 468 olarak açıklandı.

5-) Bursa

Sinpaş GYO'nun Bursa'daki yeni projesi Bursa Demirtaş'ta, Sinpaş Bursa Modern projesinin hemen yanı başında yer alan 40 dönümlük arazide geliştiriliyor. Proje, ortalama 1.200 daire ve 6 bin metrekare ticari alandan oluşacak.

Fırsat Projeleri