home
kapat

Selçuk Büyükyılmaz: "Panorama Incity'de Şehrin Tam İçindesiniz!”

Panorama İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Büyükyılmaz, Panorama Incity projesi hakkında bilgi vererek, projede projedefirsat.com ziyaretçilerine özel %10 oranında indirim uyguladıklarını söyledi.

Selçuk Büyükyılmaz:
26.04.2019 - Cuma

Panorama İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Büyükyılmaz, Panorama Incity projesinin detaylarını projedefirsat.com ile paylaştı. Büyükyılmaz, Panorama Incity’nin dairelerinde projedefirsat.com ziyaretçilerine özel %10 oranında indirim uyguladıklarını vurguladı. 


20 Yıllık Tecrübe

Panorama İnşaat’ın geçmişi hakkında bilgi veren Selçuk Büyükyılmaz, şunları söyledi: Firmamız Panorama İnşaat, 1996 yılında 1. Kuşak Burhan Büyükyılmaz ve Vedat Büyükyılmaz tarafından kuruldu. Yaklaşık 20 yılı aşkın süredir İstanbul’un çeşitli bölgelerinde hizmet vermekteyiz. 2013 yılından itibaren kentsel dönüşüm projesi kapsamında projelerimizi hayata geçiriyoruz. Panorama Incity projesi de bunlardan bir tanesi. Şirketimizin ikinci imalat kolu olan ahşap projelerimiz de İstanbul’un ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde devam etmekte. Bugüne kadar yaklaşık 5 bini aşkın dairenin ahşap projelerini gerçekleştirmiş bulunmaktayız. 

İstanbul’un Merkezinde Bir Yaşam

“Panorama İnşaat’ın vizyonu daima yeniliklere açık olmaktır.” Diyen Selçuk Büyükyılmaz,   Panorama Incity ile ilgili şu bilgileri verdi: “Napolyon’un da dediği gibi dünya bir ülke olsaydı merkezi İstanbul olurdu. İstanbul’un da merkezi, Şişli, Mecidiyeköy ve Okmeydanı bölgesinde bulunmakta. Biz de projemizi bu bölgede planladık. Projemiz 2 bin 150 metrekare arsa üzerine kurulu 2 bloktan oluşmaktadır. 2+1 ve 1+1 toplam 174 daire bulunmaktadır projemizde. Projemizin yaşam alanlarını ve sosyal alanlarını Türkiye’nin önemli iç mimarlarından Ahmet Güneş’e tasarlattık. Projemizin en öne çıkan özelliği olarak doğal ışıktan faydalanabilmek için büyük pencere boşluklarından yararlandık.”

Şehri Ayaklarınıza Getiren Proje

Panorama Incity projesinin konum bilgilerini paylaşan Büyükyılmaz, şöyle devam etti: “Panorama Incity projemiz eğitim, finans ve sağlık merkezlerine oldukça yakın mesafede bulunmakta. İstanbul’un gittikçe genişleyen ulaşım ağında, ana duraklara kısa yürüyüş mesafesinde, yoğun bir iş gününün sonunda sakinlerin şehrin sosyal hayata hızla katılmasına, önemli alışveriş ve eğlence merkezlerine kolayca erişimine imkan veren pratik bir noktada bulunmaktadır. Metrobüs’e, Perpa ve Okmeydanı durağına 500 metre yürüme mesafesinde, Kağıthane metrosuna 5 dakika yürüme mesafesinde, toplu taşımayla şehrin her yerine ulaşabilecek bir konumda bulunuyor. Birinci köprüye 5 kilometre, ikinci köprüye 7 kilometre, İstanbul’un kalbi olan Maslak’a 4 kilometre, Mecidiyeköy’e 2 kilometre, kısaca İstanbul’un kalbinde yer almaktadır. Projemizin sloganı da: “Tam içindesin hayatın.”

Hem Sosyal Hem Konforlu

Projenin sosyal olanaklarını aktarırken “Panorama Incity projemizde site sakinlerini girişte şehrin şık otellerini aratmayacak bir lobi alanı karşılayacak.” Diyen Büyükyılmaz, şunları ekledi:  “Bu alanda hayatın günlük işlerini asiste edebileceği, kargo, temizlik, kuru temizleme vb. hizmetleri sunmaktayız. Yaşadığımız çağda güvenlik çok önemli. Biz de projemizi tasarlarken güvenliğe önem verdik. Projede güvenlik kameralarımız ve 7/24 güvenlik hizmetimiz olacak. Bunun yanında her daire için bir adet kapalı otoparkımız mevcut. Projemiz %40 oturum alanına sahip. %60 da yeşil alanımız mevcut. 150 metrekarelik fitness merkezimiz bulunmakta. Kapalı yüzme havuzumuz, sauna, hamam gibi sağlıklı yaşamı destekleyen ürünlerimiz de mevcut. Şehir hayatının yorgunluğunu seyir teraslarımızda kahvelerini yudumlarken, çaylarını içerken giderebilecekler.”

ProjedeFırsat’a Özel Ekstra %10 İndirim Olanağı!

Büyükyılmaz, Panorama Incity projesindeki fiyatlar ve ödeme alternatiflerini şöyle anlattı: “1+1’lerimiz 425 bin liradan başlamakta, 2+1’lerimiz 700 bin liradan başlamakta, şerefiyesine ve katına göre değişmektedir. Ödemelerde farklı imkanlar sunuyoruz. %25 peşin, geri kalan ödemede 36 ay 0 faiz ödeme imkanı sunuyoruz.  Bunu eşit taksitlerde de bölebiliyoruz veya kişiye özel balon ödeme koyabiliyoruz. Ödeme tablolarımızda esneklik yapabiliyoruz. Bununla birlikte ProjedeFırsat takipçisi müşterilerimize de ekstra %10 indirim sağlıyoruz.”

2020 Sonunda Teslim! 

Projenin teslimleri ile ilgili, “Projemizde hafriyat devam etmekte olup, fore kazık çalışmalarımız başlamak üzere. Site sakinlerine 2020’nin sonunda teslim etmeyi planlıyoruz.” Diyen Selçuk Büyükyılmaz, sözlerini şöyle noktaladı: “Panorama İnşaat olarak projelerimizi tasarlarken yaşam alanlarını kendi yaşam alanlarımız gibi görerek planlıyoruz. Dolayısıyla her projede bir imzamız oluyor ve bu bize mutluluk veriyor.”

Emlak Editörü
Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 8 yılı aşkın süredir emlak haberleri hakkında bilgiler sunuyor.
 • Panorama Incity

  İSTANBUL / KAĞITHANE

  Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

  Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

 • AKS Focus İstanbul

  İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

  Hayatın Merkezinde Siz Varsınız!

  Hayatın Merkezinde Siz Varsınız!

 • Gökorman

  İSTANBUL / ÜMRANİYE

  Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası

  Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası

 • Demir Country

  İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

  Projede Fırsat'tan Demir Country'e Özel Tatil Kampanyası!

  Projede Fırsat'tan Demir Country'e Özel Tatil Kampanyası!

 • Metrolife

  İSTANBUL / SANCAKTEPE

  Kaçırılmaz Fiyat, Avantajlı Vade Oranı Sinpaş Metrolife'ta!

  Kaçırılmaz Fiyat, Avantajlı Vade Oranı Sinpaş Metrolife'ta!

 • Eston Şehir Koru

  İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

  Sağlam Bir Eve Geçmenin Tam Zamanı...

  Sağlam Bir Eve Geçmenin Tam Zamanı...

yukarı