Seba Office Boulevard Projesi Satışa Çıktı!

Seba Office Boulevard projesi, Seba İnşaat ve Index Grup imzasıyla Sarıyer Cendere Vadisi'nde yükseliyor.

Seba Office Boulevard Projesi Satışa Çıktı!
31.07.2017 - Pazartesi

Seba Office Boulevard projesinde 188 ofis, 13 dükkan ve 3 restaurant bulunuyor. 5 bloktan oluşan projede binalar 1, 5, 6 ve 12 katlı olarak tasarlandı. Yüksek yatırım değeri, orman manzarası ve sosyal olanakları ile İstanbul'lu iş adamları tarafından oldukça ilgi görüyor. 

Seba Office Boulevard projesinde ofisler 116 ila 1086 metrekare, dükkanlar 60 ila 100 metrekare, restaurantlar ise 242 ila 424 metrekare olarak inşa ediliyor. Cendere Kentsel Planlama Projesi kapsamındaki projenin mimari tasarımını Koray Yavuzer Mimarlık üstlenirken, yapılan mimari tasarım European Property Awards tarafından ödüle layık görüldü. 

Projede ofisler modüler sistemle birleştirip, bölünebiliyor. Depo alanları da metrekaresi 1.000 dolara satılıyor. Seba Office Boulevard projesi yüzde 30 peşinatla teslime kadar firma bünyesinde vade yapılıyor. 

Projenin mimari tasarımını üstlenen Koray Yavuzer, Seba Office Boulevard hakkında şu bilgileri paylaştı: “Seba Office Boulevard’ı gökdelen ve plazalarda yer alan ofislere kıyasla çok daha insancıl, hızlı, fonksiyonel ve verimli bir yaklaşım olan ‘yatay ofis’ konsepti ile tasarladık. Bu sayede geleneksel yaklaşımda belirli kalıplara sıkışmış olan iş yaşamını önemli sosyalleşme öğeleriyle harmanlayabiliyoruz. Kuzey Ormanları’ndan gelen taze hava akışını kesmeyen, az katlı yatay projemizde yer alan ofisler sundukları orman manzarasıyla üretkenliğe ilham katacaktır.”

Fırsat Projeleri