Sadece Taksit Ödeyerek Ev Sahibi Olun!

İstanbul’un yükselen değeri Kuzey Bahçeşehir’de yer alan Soyak Konforia, ara ödemesiz ev sahibi yapıyor.

Sadece Taksit Ödeyerek Ev Sahibi Olun!
04.10.2017 - Çarşamba

İstanbul’un yükselen değeri Kuzey Bahçeşehir’de yer alan Soyak Konforia, ara ödemesiz ev sahibi yapıyor.

Kuzey Bahçeşehir’de yer alan Soyak Konforia, isteyen herkesi ara ödemesiz ev sahibi yapıyor. Yatırımcılara, karlı ve keyifli yaşam alanları sunan Soyak, bu kez ev sahibi olmayı da kolaylaştırıyor. Öyle ki, uygulanan kampanya sayesinde Soyak Konforia projesinde; peşinat, ara ödeme, senet gibi toplu ödemeler uygulanmıyor. Kısacası, Soyak Konforia projesi ile hayatınızı yenileme ve yaşamınıza değer katma şansı yakalayabilirsiniz.
Soyak Konforia projesi, aynı zamanda  LEED Yeşil Bina Sertifika resmi adayı projeler arasında yer alıyor. Yatırımcılara yeni ve kaliteli bir yaşam sunan SOYAK, isteyen herkesin bu hayata ulaşmasına fırsat tanıyor.17 Ekim tarihine kadar  geçerli olacak olan kampanyada, peşinat ve ara ödeme olmaksızın, sadece eşit taksitle ev sahibi olmak mümkün olacak. 

Kuzey Bahçeşehir’de Adresiniz; SOYAK Konforia!

Soyak Konforia projesinde, ayda 3.900 TL’ye 2+1, 4.900 TL’ye ise, 3+1  dairelere sahip olunabiliyor. İstanbul’un yatırım değeri yüksek yeni merkezi Bahçeşehir’in kuzeyinde bulunan SOYAK Konforia‘da  toplam 5 bin konut mevcut.

Yatırım değeri gün geçtikçe artan Kuzey Bahçeşehir lokasyonunda yükselen Soyak Konforia projesi, yatırımcılarına ulaşım avantajı da sağlıyor. Proje, 3. Havalimanı ve 3. Köprü bağlantı yolları ve yapılacak metro durağına yakınlığı ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. Lokasyon aynı zamanda, Kanal İstanbul projesine de yakın mesafede yer alıyor.

Fırsat Projeleri