Royal Marin Business Center Kartal'da!

Kartal’daki konumuyla iş dünyasının yeni merkezi, Royal Marin Business Center olacak.

Royal Marin Business Center Kartal'da!
04.08.2017 - Cuma

Royal Marin Business Center, yeni nesil mimari anlayışı ve geniş teknolojik donatıları ile benzer bir çok projeden  ayrılıyor. Royal Group tarafından, Kartal’da hayata geçirilen proje, son  teknolojik özellikleri hepsini bünyesinde bulunduruyor. “Üstün standart ve yüksek gusto” mottosu ile hayata geçirilen Royal Marin Business Center, iş dünyasına  yeni  bir soluk getiriyor. Proje, teknolojik özellikleri, donanımı ve iç tasarımı ile dinamik bir çalışma merkezi sunuyor. 

Royal Marin Business Center 6 Kat!

Royal Marin Business Center, yapılara prestij kazandıran  ayrıntıları ve donatımı sayesinde iş dünyasına yepyeni bir kapı açıyor. Proje, modern mimarisi  ve yenilikçi özellikleriyle iş yaşamının Kartal’daki yeni cazibe merkezi olmaya aday. Yaklaşık 2 bin m2’lik alan üzerinde  inşa edilen Royal Marin Business Center projesi, 51 metre yüksek ve 28 metre genişliğe sahip. 

Projenin zemin katında toplantı salonları, otoparkların olduğu iki kat ve üzerinde önden arkaya doğru kısalarak gerçek bir lüks yat formu verilmiş 6 kat yer alıyor. Katların tavan yüksekliği zeminde  5 metre, üst katlarda ise ortalama 3.5 metre olarak tasarlanan proje, toplamda 7 bin m2 kullanım alanı  sunuyor.

İş Dünyasının Yeni Cazibe Merkezi!

İş dünyasına yeni bir soluk getiren Royal Marin Business Center projesi, konumlandığı lokasyon olan Kartal’ın merkezinde yer alıyor. Zengin ulaşım olanaklarına sahip olan Royal Marin Business Center projesi, Kartal’ın en önemli noktası D100 karayolu üzerinde konumlanıyor. Alternatifli ulaşım avantajına da sahip olan proje, kullanıcılarına kara, deniz ve hava ile ulaşım olanağı sunuyor.

Royal Group tarafından inşa edilen proje, bembeyaz lüks bir yatı andıran modern bir mimari çizgiye sahip. Royal Marin Business Center, D100 karayolu gibi günde milyonlarca motorlu aracın geçtiği bir lokasyonda, ses kirliliğini yüzde yüz önleyecek şekilde tasarlandı. Royal Marin Business Center projesinin, dış cephe camı giydirme uygulamasında  “Akustik İzolasyon Teknolojisi” kullandı. 

Fırsat Projeleri