Royal Garden Yakacık Ön Satışta Kazandırıyor!

Royal Group, Royal Garden Kartal projesiyle yakaladığı başarıyı, 70 milyon TL yatırımla Yakacık’ta sürdürüyor.

Royal Garden Yakacık Ön Satışta Kazandırıyor!
13.09.2017 - Çarşamba

Sektörün önemli saha oyuncularından Royal Group, Royal Garden Kartal projesiyle yakaladığı başarıyı, 70 milyon TL yatırımla Yakacık’ta sürdürüyor. Projede, en küçük daire 125 m2, en büyük daire 300 m2 büyüklüğünde.

Kartal-Yakacık bölgesi hayata geçirilen  konut projeleriyle, İstanbul’un gün geçtikçe değerlenen bölgeleri arasında yer alıyor. Royal Garden Yakacık projesi, modern ve zarif mimarisi tarzıyla fark yaratıyor. Proje, 13 kattan oluşan 5 ayrı blok halinde Yakacık’ta konumlanacak. Proje toplam 11.500 m2 arsa alanı üzerinde yer alıyor. Yatırımcısına hem karlı hem de konforlu bir yatırım alternatifi sunuyor.

Yakında satışa çıkacak olan Royal Garden Yakacık proje, kullanıcı  ve yatırımcılar ön talep süreci ile önemli bir kar fırsat sunuyor.  51 bin m2 inşaat alanı bulunan proje, çevresinde yer alan projelerden ilk bakışta, sahip olduğu özelliklerle ayrılıyor.

Yüksek Yatırım Değeriyle Kazandırıyor!

Royal Garden Yakacık projesinde, en küçük daire 125, en büyük daire ise 300 m2 olarak planlandı. Öte yandan bütün daireler; ileri teknoloji, yüksek kalite ve güvenlik ile donatıldı. Her daireye kapalı otopark imkanı sunulan projede,  242 daire yer alıyor. Projede 2+1, 3+1, 5+1 dairelerin yanı sıra 3+1,  4+1, 5+1 dubleks daireler de yer alıyor. Deniz görme seviyesi 4. kattan itibaren başlayan  proje, Dragos, Kadıköy ve Çamlıca Tepesi’nin de dahil  olduğu 360 derece panoramik bir manzarası sunuyor.

Ayrıcalıklı Bir Yapı ve Ayrıcalıklı Bir Yaşam!

Royal Garden Yakacık projesinde, konutların yanı sıra iş yerleri de mevcut. Karma projede, blokların altında yer alan  cafe, restaurant ve mağazalarla bir yaşam merkezi  oluşturulması planlanıyor. Zengin sosyal donatılara sahip olan projede konforlu bir  ve keyifli bir yaşam alanı planlanmış.

Ulaşım avantajına da sahip olan Royal Garden Yakacık, TEM E6 otoyoluna ve Uğur Mumcu bağlantı yoluna sadece 1.000 metre uzaklıkta yer alıyor. Proje ayrıca, E5 karayolu ve metroya bin 100 metre, sahil yoluna 3 km, Kadıköy, Altunizade, Kozyatağı’na 20 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 22 km, FSM Köprüsü’ne 32 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 km mesafede.

Fırsat Projeleri