Park Mozaik Projesinin Bir Bloğunda Daha Yaşam Başladı

Tepe ve Mesa ortaklığı tarafından Ankara, Yaşamkent’te hayata geçirilen Park Mozaik projesinde yer alan yüksek konut bloklarından birinde daha yaşam başladı.

Park Mozaik Projesinin Bir Bloğunda Daha Yaşam Başladı
02.07.2018 - Pazartesi

A blok olarak adlandırılan bu yüksek blokta yaşam 18 Haziran 2018 tarihinde başladı. Projenin 1. etabında yer alan yatay blokların ve C bloğun teslim edilmesiyle projede hayat başlamıştı. 18 Haziran 2018 tarihinde ise projenin en yüksek bloğu olan A blok inşaatı bitirilerek yeni daire sahiplerine teslim edilmeye başlandı.

Park Mozaik projesi yer alan A blok 35 katlı ve toplam 177 adet daireden meydana geliyor. 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1 dubleks dairelerden meydana gelen A blokta açık otopark, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness salonu, sauna gibi ortak alanlar bulunmaktadır.

Park Mozaik projesinde ise 2+1 tipindeki daire seçeneğinden 6+1 daire seçeneğine kadar değişen daire seçenekleri yer alıyor. Projede peyzaj alanı, gölet, özel temalı 9 adet meydan, avlular, mozaik yollar, spor alanları, hobi odaları yer almaktadır.

Fırsat Projeleri