Optimist Residence'ta Satışlar Başlıyor

Karma yaşam konseptiyle hayata geçirilen Optimist Residence projesinde satışlar başlıyor.

Optimist Residence'ta Satışlar Başlıyor
06.09.2017 - Çarşamba

Karma yaşam konseptiyle hayata geçirilen Optimist Residence projesinde satışlar başlıyor. Konut, ticari birim ve AVM'den meydana gelen Optimist Residence'ta teslimler 2019 yılının sonunda yapılacak.

13 bin 400 metrekare arsa alanı üzerine Mist İnşaat imzasıyla kurulan Optimist Residence projesi, Fikirtepe’nin en hareketli lokasyonunda, İstanbul'u en iyi gören bölgede konumlanıyor. 3 blok halinde yükselen projede konutlar, 3.40 metre brüt, 3.15 metre net tavan yüksekliğiyle ferah bir yaşam alanı vaat ediyor. Optimist Residence'ta ayrıca 4 bin 500 metrekaresi yeşil alan da ayrılmış durumda.

HER İHTİYACA YÖNELİK 

Projede 1+0'dan 4+1'e kadar konut seçeneği de yer alıyor. "İstanbul'un göz bebeği" sloganıyla hayata geçirilen projenin lansmanı ise Eylül ayının sonunda gerçekleştirilecek. 

Manzara olarak dikkat çeken lokasyonu ayrıca ulaşım açısından da ön plana çıkıyor. Optimist Residence projesi, Marmaray ve Kadıköy – Kartal metrosunun kesişme noktası olan Ayrılık Çeşme durağına 150 metre mesafede, Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ise birkaç dakika mesafede inşa ediliyor. Proje ayrıca Uzunçayır Metrobüs ve Ünalan Metro kesişim noktasına 200 metre mesafede yükseliyor.

Fırsat Projeleri