Nuvo Dragos İkinci Etap'ta Yaşam Başlıyor

Özderici GYO tarafından Maltepe'de hayata geçirilen Nuvo Dragos'un 2. etabında yaşam başlıyor. 

Nuvo Dragos İkinci Etap'ta Yaşam Başlıyor
11.10.2017 - Çarşamba

İstanbul'un son dönemde yükselen ilçelerinden Maltepe'de Özderici GYO tarafından inşa edilen Nuvo Dragos İkinci Etap projesi tüm ana ulaşım arterlerinin ortasında, yaşam ve inşaat kalitesi ve ödeme kolaylıkları ile öne çıkıyor. Eski Singer fabrikasının bulunduğu 52.000 m2 alanda, toplam 325 milyon TL yatırımla inşa edilen projede Özderici GYO, yatırımcısına bitmiş projeden konut satışı yapıyor. İlk etabı 2014 yılında bitirilip teslim edilen Nuvo Dragos projesinin ikinci etabında bulunan yeni daireleri de satışa çıktı. 

Projenin ikinci etap tanıtım toplantısında konuşan Özderici GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Özderici "Biz yatırımcımıza 'yaşarken öde, yatırımın evin için olsun' diyoruz. Nuvo Dragos'u seçenler yatırımı yaptıkları anda yaşamaya başlayabilecekler ya da kira getirisi de elde edebilecekler. Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı sektörde genelde temkinli tarafta kalarak, iş yapış şekil ve süreçleriyle rakiplerinden ayrışmakta. Biz hasılat paylaşımlı ya da kat karşılığı inşaat üretmek yöntemleri yerine arsa satın alarak proje geliştirme prensibiyle faaliyet gösteriyoruz. Tercihimiz ve geliştirdiğimiz iş modeli, arazi geliştirme, proje geliştirme ve üretilen ürünlerin bittikten sonra satışıdır." dedi. 

Nuvo Dragos'un tamamlanan ikinci etabında yer alan 2 blokta 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks olmak üzere 515 daire yer alıyor. Projede 1+1'lerin büyüklüğü 66- 89 metrekare, 2+1'lerin büyüklüğü 101 - 154 metrekare, 3+1'lerin büyüklüğü ise 156 - 219 metrekare arasında değişiyor. Geniş ve kullanışlı dairelerin en önemli özelliği kat yüksekliklerinin ortalama 3.15 ile 3.50 arasında değişen metrelerde standardın üstünde planlanmış olması. Geniş balkonlu ve Adalar manzaral. daireler Nuvo Dragos'ta yaşamanın en önemli avantajlarından. Klasik konut ve residence alternatifleri ile farklı yaşam stillerine uygun konforlu ve şık daire seçenekleri sunulan projenin B,C ve D bloklarında 6 adet seyir terası ile de keyifli yaşama yer açıldı. 

"Yatırımcımız arsa maliyetine daire sahibi oluyor" 

Yatırımcıya ödeme konusunda tüm kolaylıkları sağladıklarını belirten Özderici GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Özderici "Maltepe bölgesinde arsa fiyatları metrekaresi 6.000 TL civarında iken biz bitmiş dairelerimizi metrekaresi ortalama 6.000 TL'den satıyoruz. Yatırımcı arsa maliyet fiyatına daire sahibi oluyor. Bu bizim sağladığımız en önemli avantaj." dedi.

Fırsat Projeleri