NG Residence Projesinde Sıfır Faiz Fırsatı

NG Kütahya Seramik Grubu tarafından Güneşli'de hayata geçirilen NG Residence projesinde sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

NG Residence Projesinde Sıfır Faiz Fırsatı
20.07.2018 - Cuma

NG Kütahya Seramik Grubu imzasıyla Bağcılar'ın en hareketli bölgesi olan Güneşli'de hayata geçirilen NG Residence projesinde 36 ay vade ve yüzde sıfır faizle ev sahibi olma imkanı veriliyor.

20 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükselen NG Residence, Basın Ekspres yolunun TEM ile kesiştiği noktada merkezi lokasyonda yaşamanın avantajlarını sonuna kadar hissettiriyor. 26 katlı rezidans ve 28 katlı Otel kulesi olmak üzere 2 bloktan oluşan NG Residence projesinde 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon tipinde daire seçenekleri bulunuyor. 304 adet konutun bulunduğu projedeki konutlardan 1+1'ler 50 ila 95 metrekare, 2+1'ler ise 100 ila 150 metrekare büyüklüğe sahip.

NG Residence projesinde ayrıca nefes kesen deniz ve Adalar manzarasına sahip penthouse daireler de bulunuyor. Ultra lüks Penthouse dairelerde 4 adet yatak odası, 3 adet banyo ve jakuzili ebeveyn odası bulunuyor.

Ulaşım akslarının merkezinde yer alan NG Residence projesi TEM Otoyoluna 3 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 7 kilometre, İstanbul'un yeni havalimanına 30 kilometre mesafede konumlanıyor. Bölgede metroya en yakın gayrimenkul projesi olma özelliğini taşıyan NG Residence, metroya sadece 200 metre uzaklıkta yer alıyor.

NG Residence merkezi konumuyla olduğu kadar sunduğu zengin sosyal donatılarıyla da ön plana çıkıyor. Sakinlerinin rahatı ve konforu için her şeyin düşünüldüğü projede günlük yaşamın yorgunluğunu ve stresini atabileceğiniz onalrca seçenek sunuluyor. Proje bünyesinde açık otopark, kapalı otopark, restaurant, cafe, sosyal tesis, spor salonu, fitness salonu, hamam, masaj salonu, sauna, SPA, yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu ve çocuk parkı gibi sosyal donatılar bulunuyor.

Proje ayrıca her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz 212 İstanbul Power Outlet, Ihlamur Alışveriş Merkezi, Yuvam AVM, İstoç Ticaret Merkezi, Mall of İstanbul, ArenaPark, Deposite Outlet, Güneşli Park, Güneşli Park AVM, Ihlamur AVM, Atakent City AVM, Bağcılar-Güngören Sanayi Sitesi Metro AVM gibi devasa alışveriş merkezlerine de yakın konumda bulunuyor.

NG Residence projesinin 2018 yılı içerisinde sakinlerine teslim edilmesi bekleniyor.

Fırsat Projeleri

NG Residence

İSTANBUL / BAĞCILAR

NG Residence

NG Residence

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Sur Yapı Antalya

ANTALYA / KEPEZ

Sur Yapı Antalya'da Yaz Fırsatı

Sur Yapı Antalya'da Yaz Fırsatı