Nef Açık Artırma Satışları Başlıyor

Nef, Ataköy, Bahçelievler, Levent, Topkapı, Basın Ekspres, Sancaktepe, Kağıthane, Merter, Kemerburgaz'daki 141 adet ticari gayrimenkulü açık artırmaya çıkartıyor.

Nef Açık Artırma Satışları Başlıyor
09.12.2017 - Cumartesi

Nef, Ataköy, Bahçelievler, Levent, Topkapı, Basın Ekspres, Sancaktepe, Kağıthane, Merter, Kemerburgaz'daki 141 adet ticari gayrimenkulü açık artırmaya çıkartıyor.

Türkiye'nin prestijli inşaat firmalarından Nef projelerindeki 141 adet mağaza ve ofisler, 21 Aralık Perşembe günü saat 13:00'te Haliç Kongre Merkezi'nde açık artırmayla satışa sunacak. Ataköy, Bahçelievler, Levent, Topkapı, Basın Ekspres, Sancaktepe, Kağıthane, Merter, Kemerburgaz gibi merkezi lokasyonlarda yer alan Nef projelerindeki mağaza ve ofislerin dahil olacağı açık artırma TURYAP tarafından düzenlenecek. Ticari gayrimenkul danışmanlığını JLL'in üstlendiği açık artırmaya Adana, Ankara, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Konya, Mersin, Samsun, Şanlıurfa ve Trabzon dahil 13 ilden de canlı yayınla katılım sağlanabilecek.

290 bin TL'den başlayan fiyatlara açık arttırma
Nef ticari üniteleri 290 bin TL ile 10 milyon TL arasında değişen fiyatlarla açık artırmaya çıkacak. Tapulu ofis ve mağazalar, hazır kiracılı veya hemen kiralamaya hazır durumda olacak Nef ticari üniteler 2023'e kadar garantili kira desteği sağlanacak.

Açık artırmada bir ilk; vadeli ödeme planı
21 Aralık 2017 Perşembe günü Haliç Kongre Merkezi'nde yapılacak Nef açık artırmada satılacak tüm gayrimenkuller için ilk defa vadeli ödeme planı uygulacak. 

Açık artırma kapsamında Nef ticari üniteler, peşin ödemede fiyat avantajının yanı sıra, yüzde 10'dan başlayan peşinatlar ve 36 aya varan vadeli ödeme planlarıyla yatırımcılarla buluşacak.

Ataköy, Bahçelievler, Levent, Topkapı, Basın Ekspres, Sancaktepe, Kağıthane, Merter, Kemerburgaz'daki 141 adet ticari gayrimenkuller, 750 metre çevresinde 15 binden fazla kişinin yaşadığı ve insan trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde; metro, metrobüs ve ana ulaşım hatlarına yürüme mesafesinde bulunuyor.

Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 8 yılı aşkın süredir emlak haberleri hakkında bilgiler sunuyor.