Mesa Orman Projesi Ve Fiyat Listesi 

İstanbul’un en yeşil alanları arasındaki Beykoz bölgesinin Çubuklu mevkiinde hayata geçen Mesa Orman projesi daire sahiplerine doğa ile iç iç bir yaşam sunuyor. 

Mesa Orman Projesi Ve Fiyat Listesi 
11.07.2018 - Çarşamba

Mesa Orman projesi konut sektörünün köklü firmaları arasında yer alan Mesa Mesken tarafından hayata geçiriliyor. İstanbul’un en yeşil alanları arasındaki Beykoz bölgesinin Çubuklu mevkiinde hayata geçen Mesa Orman projesi daire sahiplerine doğa ile iç iç bir yaşam sunuyor. 

Mesa Orman Projesi Özellikleri

Mesa Orman projesi doğanın kucağındaki konsepti ile ferah bir yaşamın kapılarını açıyor. 30 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde Mesa Mesken güvencesi ile yükselen Mesa Orman, Mesa Orman 1 ve Mesa Orman 2 etabından oluşuyor. Mesa Orman Çubuklu projesinde toplam 219 konut mevcut durumda. Mesa Orman projesinde yer alan dairelerin tipleri 2 oda 1 salondan 6 oda 1 salon normal ve dublekse kadar çeşitlilik gösteriyor. Projede yer alan dairelerin alanları 125 ila 300 metrekare arasında değişiyor. Mesa Orman projesinde 1. etap A ve B Blokları, Mesa Orman 2. Etap ise A, B, C, D, E ve F bloklarından oluşuyor.

Mesa Orman Projesi Fiyatları

Gölete komşu ve doyasıya yeşilin yer aldığı bir noktada yükselen Mesa Orman projesi fiyat listesine göre projedeki 2 oda 1 salon daireler 2 milyon 116 bin lira ile 2 milyon 341 bin lira arasında değişirken, 6 oda 1 salon dairelerin fiyatları ise 5 milyon 500 bin lira ile 5 milyon 590 bin lira arasında farklılaşıyor. Mesa Orman ödeme şartları kapsamında projede yüzde 5 + 15 indirim uygulanıyor. Projede konut tutarının yarısı peşinat olarak ödendikten sonra kalan miktara 24 boyunca vadelendirme yapılabiliyor.

Mesa Orman Ne Zaman Teslim Edilecek?

2018 yılı içinde temelleri atılan Mesa Orman projesi teslim tarihine göre projenin 2020 yılının Mayıs ayında tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor.

Mesa Orman Projesi Nerede? 

Doğal yaşamı MESA kalitesi ile sunan Mesa Orman projesi İstanbul’un kalbinde, Beykoz’un Çubuklu bölgesinde yükseliyor. Anadolu Yakası’nın hem oturum hem de yatırım açısından en değerli noktalarından birinde yer alan Mesa Orman projesi sunduğu ulaşım avantajı ile de konut sahiplerinin hayatına konfor getiriyor. 

Köprülere olan yakınlığı ile karadan; Çubuklu-İstinye arası feribot seferleri ile de denizden kolay ulaşım olanağı sunan Mesa Orman Çubuklu projesi, orman ve göle 2 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 7 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsüne 25 dakika, Çubuklu - İstinye Feribot İskelesine 5 dakika,  15 Temmuz Şehitler Köprüsüne 20 dakika ve 3. Havalimanına 5 dakikalık uzaklıkta yükseliyor.

Mesa Orman Sosyal Olanaklar

Mesa Orman projesi sosyal donatı alanları ile de fark yaratıyor. Son derece konforlu bir yaşamın sunulduğu Mesa Orman projesi teknik donatılarıyla konforlu, deprem yönetmeliğine uygun alt yapısıyla da fark yaratıyor. Daire sahiplerinin rahatı için tüm ayrıntıların düşünüldüğü Mesa Orman projesi basketbol sahası, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, fitness merkezi, kameralı güvenlik, otopark, yürüyüş ve koşu parkurları ve güvenlik sistemi gibi sosyal donatılara sahip. 

Mesa Orman İletişim Bilgileri 

Mesa Orman Adresi:  Acarlar Mah. 34800 Beykoz/İstanbul
Mesa Orman telefon numarası: 444 9 366
Mesa Orman web sitesi: hwww.mesaorman.com

Mesa Orman Projesi Örnek Daire Fotoğrafları: 


 

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Fırsat Projeleri

MESA Orman

İSTANBUL / BEYKOZ

MESA Orman

MESA Orman

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

İnistanbul

İSTANBUL / FATİH

İnistanbul'da Hayat Başlıyor

İnistanbul'da Hayat Başlıyor

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Panorama Incity

İSTANBUL / KAĞITHANE

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim