Mavera Villa  Fiyatları Ve Teslim Tarihi

Mavera Villa projesi, İstanbul'un önemli ve hızla değer kazanan  bölgelerinden olan Beylikdüzü ilçesinde, özel donanımlı  20 adet villadan oluşuyor.

Mavera Villa  Fiyatları Ve Teslim Tarihi
18.07.2018 - Çarşamba

Mavera Villa projesi, Topuzlar Yapı tarafından toplam 9 bin metrekare alan üzerinde yer alan yatırımcılara keyifli bir yaşam alanı olarak inşa ediliyor. Yatırımcılara keyifli ve karlı bir yatırım bir yatırım fırsatı sunan proje; merkezi konum, modern mimarisi, yüksek yatırım değeri, akıllı ev teknolojisi,  eşsiz doğa, kişiye özel havuz ve sauna ile üstün donanımsal özellikler sağlıyor

Mavera Villa Proje Özellikleri!

Mavera Villa projesi, yaşam konforu ve ayrıcalıklı olanakları sayesinde yatırımcılardan büyük beğeni topluyor. Kullanıcılarına; yeni bir eve, yeni bir bahçeye , yeni bir konfora, yeni bir mimariye  ve  yeni bir hayata merhaba mottosu ile hayat bulan Mavera  Villa  yeni ve keyifli bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Mavera Villa Proje Kat Planları

Topuzlar Yapı tarafından inşa edilen projede,  konfor ve lüksün buluştuğu 20 adet özel villadan oluşuyor. Mavera VillProjesinde bulunan ve ayrıcalıklı konumlarının yanı sıra;  donanımları ile de dikkat çeken villalar, 7+2 tipinde tasarlandı.

Mavera Villa Fiyatları

Villa konut tipinde 20 adet 730 m2 büyüklüğe sahip ve 7+2  konuttan meydana gelen konut fiyatları 2.500.000 ila 2.700.000 TL arasında değişen oranlardan yatırımcılara ulaşıyor. Yatırımcılara çeşitli ödeme kolaylıklarının sağlandığı Mavera Villa projesinde, peşin alımlarda yüzde 5 indirim 36 ay şirket bünyesinde  taksitlendirme olanağı sağlanıyor.

Mavera Villa Ne Zaman Teslim Ediliyor?

Buna göre, projede yer alan villaların  kapalı kullanım alanları 390 metrekare, bahçe bölümü ise  250 metrekare  ve havuzu da 50 metrekare büyüklükten oluşuyor. Projenin yüzde 80'i  ise, yeşil alana ayrılmış durumda. Projede, villaların hak sahiplerine, Mayıs 2019'da teslim edilmesi hedefleniyor.

Mavera Villa Projesi Nerede?

İstanbul Beylikdüzü lokasyonu Zafer mahallesi  adresinde, merkezi bir alanda Topuzlar Yapı'nın inşa ettiği ve 20 adet villadan oluşan proje lokasyon avantajı da sahip.Mavera Villa Proje, merkezi konumu sayesinde; 14 konut, 4 park alanı, 1 resmi kurum, 1 eğitim kurumu, 2 sanayi kurumu ile 1 sağlık kurumu ve 3 ulaşım kurumuna yakın mesafede yer alıyor.

Mavera Villa Sosyal Olanakları!

Ferah ve aydınlık iç mekanlara sahip olan projenin sosyal donatıları arasında: 3 kapalı 1 açık otopark, kişiye özel havuz, jakuzi ve sauna, akıllı ev sistemi, otomatik bahçe sulama sistemi, kamelya ve barbekü olanakları mevcut.

Mavera Villa İletişim Bilgileri

Topuzlar Yapı'nın inşa ettiği ve 20 konforlu villadan oluşan Mavera Villa projesine   2018 nisan ayında başlandı ve 2019 yılının Mayıs ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Proje, Beylikdüzü Güzelyurt'ta konumlanıyor.

Telefon : 0 212 944 45 57

Fırsat Projeleri

Mavera Villa

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Ailenize Yeni Bir Hayat Verin

Ailenize Yeni Bir Hayat Verin

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'de Yaşam Başladı

AND Pastel'de Yaşam Başladı

Başkent Emlak Konutları

ANKARA / ÇANKAYA

Başkent Emlak Konutları'nda 0,99 Vade Oranı

Başkent Emlak Konutları'nda 0,99 Vade Oranı

Gebze Emlak Konutları

KOCAELİ / GEBZE

Gebze Emlak Konutları 3. Etap'ta Yaşam Başladı

Gebze Emlak Konutları 3. Etap'ta Yaşam Başladı

Başakkent Gölet

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Başakkent Gölet'te Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Başakkent Gölet'te Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Folkart Yaka Evleri

İZMİR / KARŞIYAKA

Folkart Yaka Evleri'nde Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Folkart Yaka Evleri'nde Projede Fırsat'a Özel Kampanya