Mavera Ahsen Projesi Fiyat Listesi Ve Teslim Tarihi

Mavera Ahsen Projesi Esenyurt'ta Topuzlar Yapı tarafından toplam 3 bin 200 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Mavera Ahsen projesinin bin 880 metrekaresi yeşil alana ayrılıyor.

Mavera Ahsen Projesi Fiyat Listesi Ve Teslim Tarihi
13.07.2018 - Cuma

Mavera Ahsen projesi İstanbul’un en fazla yatırımcı çeken bölgelerinden Esenyurt'ta Topuzlar Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 3 bin 200 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Mavera Ahsen projesinin bin 880 metrekaresi yeşil alana ayrılıyor.

Mavera Ahsen Mimari Özellikleri

Topuzlar Yapı'nın daha önceki projelerinde olduğu gibi 5 yıldız konforunda bir yaşam sunan Mavera Ahsen projesi tam anlamıyla bir aile projesi. Projede yer alan daireler 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tipinde seçenekler sunuyor. 16 kattan oluşan iki blok halinde tasarlanan Mavera Ahsen projesi 169 daire ve 2 adet ticari üniteden meydana gelecek şekilde inşa ediliyor. 

Mavera Ahsen Konum

Konumu itibariyle daire sahiplerine ulaşımda büyük kolaylık sunan Mavera Ahsen projesi İstanbul’un en çok gelişen ve değer kazanan bölgesinde TEM otoyoluna cephe konumda yükseliyor. Proje lokasyon olarak 5’e ve metroya 2 dakika, Atatürk Havalimanı’na, TÜYAP’a ve denize, 15 dakika mesafede hayata geçiriliyor.

Mavera Ahsen Ulaşım

Mavera Ahsen projesi bulunduğu lokasyon itibariyle şu merkezlere oldukça yakın: Medicana International, Mehterçeşme Aile Sağlığı Merkezi, Özel Doğa Hospital, Özel Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi, Avrupa Tıp Merkezi, İnönü aile sağlığı merkezi, Özel Beylikdüzü Final Temel Lisesi, YÜZ 12 ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ, Ali Kul Çok Programlı Anadolu Lisesi, Rıfat Ilgaz Ortaokulu, Mesleğim Sağlık Koleji, Esenyurt TOKİ Ali Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Beylikdüzü Okyanus Koleji, Beylicium, Bauhaus, Torium, Beylikdüzü Migros AVM, Beylikdüzü Tespo, Nmerkez AVM, Eskule, Marmara Park, Demir Park AVM, Acunkent, CarrefourSA.

Mavera Ahsen Projesi Fiyat Listesi 

Mavera Ahsen projesi fiyat bilgisine göre projedeki 2 oda 1 salon daireler 1 oda 1 salon fiyatına satılıyor. Projede daireler 0,59 'a varan özel faiz oranlarıyla hemen tapu hemen teslim avantajıyla sunuluyor. Mavera Ahsen fiyat listesi 2+1 daireler için 330 bin liradan, 3+1 daireler için 430 bin liradan 4+1 daireler için 880 bin liradan başlamakta.

Mavera Ahsen Sosyal Donatılar

Aile yaşamının her anına keyif katacak sosyal donatıların yer aldığı Mavera Ahsen’in sosyal donatıları arasında kapalı yüzme havuzu, sauna, kreş, market, fitness merkezi, kamelya, yürüyüş parkuru, güvenlik, kameralı güvenlik, Türk hamamı, süs havuzu ve kapalı otopark bulunuyor.

Mavera Ahsen Teslim Tarihi

Mavera Ahsen projesinde yaşam başlamış durumda. Projedeki daireler sahiplerine hemen teslim ediliyor.

Mavera Ahsen Örnek Daire

Mavera Ahsen Projesi Kat Planları

2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tipinde seçeneklerin yer aldığı Mavera Ahsen projesinin kat planları şöyle:

 

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Fırsat Projeleri

Mavera Ahsen

İSTANBUL / ESENYURT

5 Yıldız Konforunda Bir Yaşam Mavera Ahsen!

5 Yıldız Konforunda Bir Yaşam Mavera Ahsen!

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Folkart Vega

İZMİR / KONAK

Folkart Vega'da Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Folkart Vega'da Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Haftanın Fırsat Projesi 4

İSTANBUL / BAHÇEŞEHİR

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Yaz Fırsatı 3

AYDIN / KUŞADASI

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Yaz Fırsatı 4

İZMİR / MENEMEN

İzmir'de Dev Yatırım Fırsatı

İzmir'de Dev Yatırım Fırsatı