Mahall Bomonti İzmir'e, Koleksiyon Dokunuşu!

Türkerler Holding tarafından hayata geçirilen Mahall Bomonti İzmir konut projesi, yatırımcılar için çok özel bir örnek daire hazırladı.

Mahall Bomonti İzmir'e, Koleksiyon Dokunuşu!
27.08.2017 - Pazar

Türkerler Holding tarafından hayata geçirilen Mahall Bomonti İzmir konut projesi, yatırımcılar için çok özel bir örnek daire hazırladı.

Mahall Bomonti İzmir konut projesi, ziyaretçilerin beğenisine sunulan projenin örnek dairesinin dekorasyonu Koleksiyon emanet edilmiş. Marka, örnek dairenin dekorasyonunda, geçmiş ve geleceği buluşturan detaylara sahip tasarımlarla bir konsept hazırladı.

Tasarımlarıyla ev mobilyasında yeni yaşam alanı kurguları sunan Koleksiyon, Türkerler Holding tarafından geliştirilen Mahall Bomonti İzmir projesinin örnek dairesi için tercih edilen iş ortağı oldu. Proje, Alsancak, Kordon, Konak ve Karşıyaka’ya birkaç dakika mesafede yer alıyor.

Koleksiyon, Mahal Bomonti’de!

Mahall Bomonti İzmir projesi, örnek dairesinde eşsiz tasarımının yanı sıra tartışılmaz konforuyla yer alan Koleksiyon, proje sakinlerinin hayallerindeki evi gerçeğe dönüştürüyor. Özel loft dairelerinin eşsiz panoramik manzaraya sahip olduğu projede, mobilyalı ve otel konseptinde teslim edilmesi planlanan 1+0 daireler çok fazla ilgi görüyor.

Toplamda 470 konut, 572 ofis, 30 ticari birimden oluşan Mahall Bomonti projesinde, 1+0’dan 3+1’e kadar bir çok daire seçeneği mevcut.Koleksiyon, yeni tasarım kavramlarını sentezleyen yüksek kalitede mobilya yaratma anlayışı sayesinde, konut projelerinin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyor.

Yaşamın Şık Hikayeleri!

Estetik ve zarafetin yumuşaklıkla buluştuğu Suenios yataklar, kullanıldığı mekana hareketlilik katan Bongo puf, yalın hatları ve değişebilen kapak renkleriyle alternatifler sunuyor.

Farklı stillere ve dokulara uyum sağlayabilen Antigone depolama üniteleri ile 500 yıllık Babil medeniyetinden ilham alan Babil Sedirvan gibi Koleksiyon’un özel tasarımları da  örnek daireyle ayrı bir anlam kazanıyor.

Fırsat Projeleri