Mahall Bomonti İzmir'den Sanata Destek!

Mahall Bomonti İzmir projesinin sponsor olduğu, Uluslararası Efes Opera ve Bale Günleri, Romeo ve Jülyet balesiyle kapanış yaptı.

Mahall Bomonti İzmir'den Sanata Destek!
24.09.2017 - Pazar

Mahall Bomonti İzmir projesinin  sponsor olduğu, Uluslararası Efes Opera ve Bale Günleri, Romeo ve Jülyet balesiyle kapanış yaptı.

 

Efes Antik Tiyatro, Türkerler Holding’in Mahall Bomonti İzmir projesi sponsorluğunda yapılan Türkiye’nin ilk uluslararası opera ve bale etkinliği harika bir gösteriyle sona erdi. Efes Opera ve Bale Günleri’nin kapanışında, İzmir Devlet Opera ve Balesi tarafından sahnelenen Romeo ve Jülyet balesi sanatseverlerden büyük beğeni aldı.

Türkerler Holding’in Genel Koordinatörü Prof. Dr. Attila Sezgin, “Türkiye’nin en köklü kurumlarından Devlet Opera ve Balesi ile çok özel bir mekanda, çok değerli bir etkinliğe imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Holding olarak Mahall Bomonti İzmir projemizle bugüne kadar çok sayıda sosyal sorumluluk projesine destek olduk. Sanata ve sanatçılarımıza hep yakın durduk. Mahall Bomonti İzmir projemizin içindeki tarihi mekanları restore ederek sanatseverlerimizin hizmetine sunduk.” Dedi.

Tarihi Dokuyla, Modern Bir Yaşam!

Mahall Bomonti İzmir; kentin, yaşam kalitesi, tasarım anlayışı, inşaat teknolojisi ve güvenlik seviyesi en yüksek projesi olarak planlandı. Mahall Bomonti İzmir projesi, tarihle iç içe konsepti, konforlu residanceları, uluslararası standartlarda ofis katları, sanat evi, performans alanı, cep tiyatrosu, seyir terası, alışveriş sokağı, şık kafe ve restoranlarıyla sakinlerine keyifli bir yaşam sunuyor.

 

Fırsat Projeleri