Mahall Bomonti İzmir Fiyatlar Dikkat Çekiyor

Mahall Bomonti İzmir projesi, Türkerler Holding tarafından Alsancak Meydanı, eski Alsancak Stadı ve Alsancak Limanı üçgeninde yükselecek. Mahall Bomonti İzmir projesinde konut fiyatı 329 bin TL ila bir milyon 200 bin TL'den başlıyor.

Mahall Bomonti İzmir Fiyatlar Dikkat Çekiyor
28.11.2017 - Salı

Mahall Bomonti İzmir, Türkerler Holding tarafından Alsancak Meydanı, eski Alsancak Stadı ve Alsancak Limanı üçgeninde yükselecek. Mahall Bomonti İzmir projesinde konut fiyatı 329 bin TL ila bir milyon 200 bin TL'den başlıyor.

Türkerler Holding, İzmir'de Konak, Alsancak ve Karşıyaka'nın ortasında Mahall Bomonti İzmir projesi inşaa ediliyor. 12 bloktan oluşan Mahall Bomonti İzmir'de 466 konut, 590 ofis, 90 ticari birim bulunuyor.

1+0'dan 3+1'e kadar geniş alternatifler sunacak olan Mahall Bomonti İzmir projesinde 1+0 daireler ful mobilyalı ve otel konseptinde teslim edilmesi bekleniyor.

Alsancak ve Kordon'a bir adım uzakta olan Mahall Bomonti İzmir projesi, Konak ve Karşıyaka'ya birkaç dakikada ulaşım imkanı sağlıyor. Mahall Bomonti İzmir projesi, aynı zamanda Metro istasyonu da sadece 400 metre uzaklıkta. Mahall Bomonti İzmir projesinde en uzağı 8 kilometre tam 4 üniversite ve 5 büyük hastanenin merkezinde bulunuyor. Mahall Bomonti İzmir projesi, öte yandan Urla 20 dakika, Çeşme 35 dakika, Manisa 25 dakika ve Aydın'da 40 dakika mesafede.

Mahall Bomonti İzmir projesi, Teslim Tarihi Haziran 2019 olarak planlanıyor. Mahall Bomonti İzmir projesinin yatırım bedeli ise 350 Milyon dolar.

Mahall Bomonti İzmir

MAHALL İZMİR BOMONTİ:
Arazi: 44 bin 966 m2
Toplam satılabilir alan: 182 bin 189 m2
Blok sayısı: 12 (3 yeni+9 tarihi)
A Blok: 4 bodrum ve zemin +17 katlı yatay ve +58 katlı dikey blok 
Konut tavan yüksekliği: 3.50 metre brüt, 3.30 metre net
Teslim tarihi: Haziran 2019.

Mahall Bomonti İzmir

Kazım Türker: Sektörlerinin en iyisi
Mahall Bomonti İzmir projesi hakkında bilgi veren Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, "Mahall Bomonti İzmir için çok özendik. Sektörlerinin en iyisi, dünya çapında ödül sahibi lider mimarlık ve mühendislik ofisleriyle çalıştık. Sonuçta ortaya çok özel bir proje çıktı." dedi.

Mahall Bomonti İzmir, Ege'nin bu güzel şehrini daha üst bir seviyeye taşıyacağını belirten Kazım Türker, "İzmirliler de bunu hemen hissetti. Proje henüz tanıtımı yapılmadan hızla duyuldu ve yoğun talep almaya başladık. Türkerler Holding, bugüne kadar tüm Türkiye'de dev projeler gerçekleştirdi, gerçekleştiriyor. Türkerler, çok daha büyük projeler geliştirerek uluslararası arenada çok daha etkin bir oyuncu olacaktır" dedi.

Mahall Bomonti İzmir

Mahall Bomonti İzmir Projesi; Su Hospital, Özel Çankaya Tıp Merkezi, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Ata Sağlık Hastanesi, Alsancak Nevvar-Salih İşgören Devlet Hastanesi, Gazi Hastanesi, Gözde Hastanesi, İzmir Özel Ege Şehir Hastanesi, Central Hospital, Ege Doğum Evi ve Araştırma Hastanesi, Behçet Uz Çocuk Hastanesi, Özel Çınarlı Hastanesi, Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, BatıGöz Göz Sağlığı Merkezi, Efes Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi, Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, İzmir Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği, El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi, Özel İzmir Hastanesi, Eşrefpaşa Hastanesi, Özel Deniz Hastanesi, Atakalp Kalp Hastalıkları Hastanesi gibi sağlık merkezlerine yakın lokasyonda.

Mahall Bomonti İzmir

Mahall Bomonti İzmir Projesi aynı zamanda; Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü, Çınarlı Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Özel Alsancak Final Temel Lisesi, Mersinli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Namık Kemal Lisesi, İzmir Ticaret Meslek Lisesi, Cumhuriyet Nevvar Salih İşgören Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Şükrü Seher Ergil Ticaret Meslek Lisesi, Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Özel İzmir Uğur Lisesi, Sıdıka Rodop Anadolu Lisesi, Saint Joseph Fransız Lisesi, İzmir Atatürk Lisesi, Konak 50. Yıl Anadolu Lisesi, İbn-i Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, İzmir Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi, Nevvar Salih İşgören Denizcilik Lisesi, İzmir Özel Boğaziçi Koleji, Mustafa Kemal Atatürk Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi, Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu, Bayraklı Sağlık Koleji, Şehit İdari Ataşe Çağlar Yücel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi, Hürriyet Anadolu Lisesi gibi eğitim kurumlarına yakın bir uzaklıkta.

Fırsat Projeleri