Kuzey Yakası 9 Eylül'de Satışa Çıkıyor!

Emlak Konut GYO, İstanbul Başakşehir’de yepyeni bir yaşam alanı kuruyor.

Kuzey Yakası 9 Eylül'de Satışa Çıkıyor!
08.09.2017 - Cuma

Emlak Konut GYO, İstanbul Başakşehir’de yepyeni bir projeyi hayata geçiriyor. Proje kapsamında  İstanbul, 364 bin m2’lik bir şehir parkına sahip olacak.

İstanbul’un yeni yakası olarak lanse edilen “Kuzey Yakası”, milyonlarca İstanbullunun hayatına değer katmak için Emlak Konut güvencesiyle Başakşehir’de konumlanıyor. Bölgede, yaşam standardı yüksek konut projeleri, metro hattı, entegre ulaşım ağları, sosyal ve kültürel alanlar, alışveriş merkezleri, okullar ve spor alanları bir arada yer alıyor.

Öte yandan ofisleri, ticari alanları, oteli, hayvanat bahçesi ve  şehir parkıyla Kuzey Yakasıp rojesi,  Başakşehir’de yepyeni bir yaşam alanının kapılarını açıyor. Yatay ofis konseptin de inşa edilecek olan Kuzey Yakası projesi, parklar içerisinde huzurlu ve aktif bir iş yaşamı vaad ediyor.

Konfor ve doğayı bir arada sunan Kuzey Yakası’ndaki akıllı ofisler uygun ödeme koşullarıyla satışta. Toplamda 373 adet ofis, ticari ve otelin yanı sıra bir çok sosyal etkinliği de içerisinde barındıran Kuzey Yakası’nda bulunan bu akıllı ofisler, 9 Eylül tarihinden itibaren satışa çıkacak.

Kuzey Yakası Farklı Bir Konsepti!

Proje hakkında konuşan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum: “Başakşehir bölgesinde, Emlak Konut olarak yaklaşık 13.000 bağımsız bölüm, ulaşım, altyapı ve gerekli sosyal donatıların inşasını gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Başakşehir konum itibariyle 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Entegre Sağlık Kampüsü, Stadyumlar, Resmi Kurum Binaları ve Üniversite gibi devletimizin büyük ölçekli yatırım projeleri ile her geçen gün değerine değer katan bir bölge olma özelliğini hiçbir zaman kaybetmeyecek potansiyeliyle ön plana çıkıyor.” diye konuştu.

Murat Kurum,” Başakşehir’de İstanbul’un iş ve sosyal yaşamına yeni bir soluk getiriyoruz. Bölge ile uyum sağlayacak, doğa ile iç içe az katlı ofis ve ticari ünitelerin olduğu proje ile iş yaşamını Kuzey Yakası’nda yeniden yorumluyoruz.

Kuzey Yakası içerisinde ofisler ve ticari alanların yanı sıra; otel, spor kompleksi, konser salonu, sosyal tesisler, çocuk alanları ve hayvanat bahçesi gibi faaliyet alanlarının dışında bir de dünya metropollerinde görmeye alıştığımız devasa bir şehir parkı yer alıyor.” dedi.

10 blokta Yatay Mimari!

Proje, Başakşehir’de doğal yaşamla iş dünyasını bir arada deneyimlemenize olanak veriyor. Kuzey Yakası, karma kullanım sayesinde farklı beklentilere cevap veriyor. Hayvanat bahçesinden, ofislere, kongre merkezinden otele kadar Kuzey Yakası, birçok farklı konsepte sahip.

Kuzey Yakası’nda, 10 blokta yatay mimari konsepti ile az katlı birimler planlandı. Projenin 7 bloğunda ticaret ve ofis, 2 bloğu otel ve kongre merkezine, 1 bloğu ise spor salonu ve kapalı yüzme havuzu bulunan spor tesisi yer alıyor.

Otel bloku 153 adet odası, kongre merkezi ve fitness-sauna-havuz gibi sosyal alanlarıyla hizmet sunacak. Proje, 600 kişilik konferans salonu, 143 kişilik toplantı odası, 83 kişilik seminer salonu, 400 m²’lik fuaye ve 2100 m²’lik lobi alanı, basketbol sahası ve kapalı yüzme havuzu ve 996 seyirci kapasiteli spor kompleksi yer alıyor. Kuzey Yakası projesi; Tem, E-5, 3.köprü gibi bağlantı yollarına olan yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Fırsat Projeleri