Kurtköy Modern Fiyatları Ve Teslim Tarihi

İstanbul'un Kurtköy bölgesinde inşa edilecek Kurtköy Modern projesi nerede, teslim tarihi ve fiyat listesi gibi tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Kurtköy Modern Fiyatları Ve Teslim Tarihi
13.07.2018 - Cuma

Sektörün öncü kuruluşlarından birisi olan Lens Yapı tarafından İstanbul'un Pendik ilçesine bağlı Kurtköy'de hayata geçirilen Kurtköy Modern projesi yatırımcısına büyük avantajlar sunuyor. Kurtköy Modern projesinden yatırım yapanları kısa süre içerisinde büyük bir kar marjı bekliyor.

Kurtköy Modern Projesi Nerede?

Kurtköy Modern projesi İstanbul'un son dönemde markalı konut projelerine yoğun şekilde ev sahipliği yapan ilçesi Pendik'in en hızlı değerlenen bölgesiolan Kurtköy'de hayata geçirlecek. Kurtköy Modern projesi sunduğu lokasyon avantajıyla İstanbul'un her yerine kolay ulaşım imkanı da sağlıyor.

Kurtköy Modern Teslim Tarihi

Kurtköy Modern projesi toplamda 750 ofis, 199 odalı otel ve 85 adet iş yerinden meydana gelecek. Kurtköy Modern projesinde tüm blokların tamamlanmasının ardından 2020 yılının Aralık ayında sakinlerine teslim edilmeye başlanması bekleniyor.

Kurtköy Modern Projesi Fiyat Listesi

Kurtköy Modern projesinde 750 ofis, 199 odalı otel ve 85 adet iş yeri bulunacak. Ancak imar planında değişiklik yapılarak ofis bölümlerinin bir kısmı konuta da çevrilebilecek. Projenin fiyatlarıyla alakalı şu anda bir açıklama yapılmadı. Projenin lansman yapmasıyla birlikte fiyatların da netleşmesi bekleniyor.

Kurtköy Modern Projesi Kat Planları

Kurtköy Modern projesinde kat ve daire planı ile alakalı bir açıklama bulunmuyor. 31 bin 900 metrekare alan üzerinde yükselecek projede 1+1'den 4+1'e kadar uzanan daire seçenekleri bulunacak. 

Kurtköy Modern Sosyal Donatıları

İstanbul'un Pendik ilçesi Kurtköy bölgesinde bulunan Kurtköy Modern projesi sakinlerine nefes kesen bir manzara sunacak. Kurtköy Modern projesindeki sosyal donatılar, sakinlerinin her türlü ihtiyacına cevap verecek nitelikte. Proje bünyesinde açık ve kapalı otopark, cafe, restaurant, sosyal tesis, spor salonu, fitness merkezi, hamam, sauna, yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları gibi donatılar hizmetinizde olacak.

Kurtköy Modern Projesine Yakın Hastaneler

Kurtköy Modern projesine Kurtköy Diyaliz Merkezi, Özel Yüzyıl Hastanesi, Şeyhli Sağlık Ocağı, Özel Adatıp İstanbul Hastanesi, Kurtkoy Aile Saglik Merkezi, Yayalar Saglik Ocagi, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi, Ada Tıp Hastanesi, Emsey Hospital, Kurtköy Semt Polikliniği, Emsey Hospital Vip, Yenişehir Aile Sağlığı Merkezi, Özel Adatıp Hospital, Ersoy Hastanesi gibi dev sağlık kuruluşlar yakın mesafede konumlanıyor.

Kurtköy Modern Projesine Yakın Okullar

Kurtköy Modern projesi çocuklarınızın eğitimini devam ettirebileceği Kurtkoy Çok Programli Anadolu Lisesi, Bahçeşehir Koleji, Kurtköy İlköğretim Okulu, Mektebim Kurtköy Kampüsü, Yeni Yorum Anaokulu, Kurtköy Anadolu Lisesi, Doğa Koleji, Halil Kaya Gedik Anadolu Teknik Lisesi, Pendik Harmandere Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Tuzla İMKB Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi, Şeyhli İlköğretim Okulu, Özel Bilfen Tuzla Anaokulu, Bilfen İlköğretim Okulu, Enver Çelik Ortaokulu, Özel Şirin Burak Anaokulu, Akşemsettin Ortaokulu, Necip Fazıl Kısakürek İlköğretim Okulu, Bilfen Kurtköy İlköğretim Okulu, Çamlık İlkokulu, Fuat Köprülü İlköğretim Okulu, Kurtköy Uğur Okulları, Erol Türker İlkokulu, Orhanlı İlköğretim Okulu, Cebir Koleji, Pendik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Pendik İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Melek Aknil Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, VKV Koç Özel İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi gibi okulların merkezinde yer alıyor.

Kurtköy Modern Projesine Yakın Alışveriş Merkezleri

Proje ayrıca Esme Avm, Asya Avm, Asya Kurtköy, Via Port, YENİŞEHİR PARK AVM, Akasya Avm, Tekzen Atlantis Awm, Gök Kuşağı Alışveriş Merkezi gibi alışveriş merkezlerine de yakın mesafede konumlanıyor.

Fırsat Projeleri

Kurtköy Modern

İSTANBUL / PENDİK

Kurtköy Modern

Kurtköy Modern

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

İnistanbul

İSTANBUL / FATİH

İnistanbul'da Hayat Başlıyor

İnistanbul'da Hayat Başlıyor

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Panorama Incity

İSTANBUL / KAĞITHANE

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim