Konut Satış Rakamları Artıyor!

Ilgın İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bucak, TÜİK Konut Satış Rakamlarının, sektöre önemli bir yükseliş ivmesi kazandıracağını söyledi.

Konut Satış Rakamları Artıyor!
29.09.2017 - Cuma

Ilgın İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bucak, TÜİK Konut Satış Rakamlarının, sektöre önemli bir yükseliş ivmesi kazandıracağını söyledi.

TÜİK tarafından açıklanan rakamları değerlendiren Ilgın İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bucak, sektörün sonbaharla birlikte hareketleneceğine dikkat çekti.

Hakan Bucak: “Gayrimenkul ve inşaat sektöründe satışlarda Temmuz ayında yaşanan hareketliliğin Ağustos ayını da tetiklediğini görüyoruz. Yılın ilk ayından itibaren istikrarlı bir yükseliş eğilimi gösteren satışların, özellikle Eylül- Ekim ayını kapsayan lansman dönemi içerisinde artış hızını yükselterek zirve yapacağına inanıyoruz. Bu dönem içerisinde konut yatırımcıları tarafından düzenlenen kampanya ve verilecek desteklerle artan taleplerin, 2018 yılı ocak ayını da içerisine alacak şekilde yoğunluk kazanmasını bekliyoruz.” Dedi.

Rakamlar  Güven Veriyor!

Ilgın İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bucak, gayrimenkul ve inşaat sektörünün sergilediği başarılı büyüme performansının yatırımcılar için geleceğe olan güveni arttırdığına işaret etti.

Hakan Bucak; “Ilgın İnşaat olarak yatırımcılarımıza mevcut ve planladığımız projelerimiz aracılığıyla bir konuttan daha fazlasını, yeni bir yaşam konsepti ve kazançlı yatırım fırsatını sunmayı sürdürüyoruz. Önümüzdeki ay lanse edeceğimiz  LEED ND GOLD sertifikasına aday olarak gösterilen, WE Haliç projesini, şirketimizin bu bakış açısını yansıtması açısından örnek verebiliriz. WE Haliç projemizde sonbahar kampanyası kapsamında 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkânı sunuyoruz.” diye konuştu.

Fırsat Projeleri